bugün

sözlüğümüzde cok görülen bir durumdur akpyi eleştirince chpli,chpyi eleştirince akpli damgası yemek.Hersey ne sonuna kadar ak ne de sonuna kadar beyazdır.Sempatizan bir sekilde körü körürüne bir ideolojiye saplanmaktan dolayı vukuu bulan bir hadisedir.
ona da dua etmek lazım.
faşist, darbeci, ergenekoncu, şu cu, bu cu da diyorlar.
ha pardon,
bir de laikçi demeleri yok mu?
yarılıyorsun işte o an.
türkçe olimpiyatları düzenliyolar sonra.
sözlükde bir çok yazarın düştüğü yanılgıdır.
gerçeği görüp söylemek bir tarafa itilmek değildir,saflaşma,kutuplaşma değildir.
referandumda evet oyu verince "şakirt" damgası yemekle aynı durumdur.
utanç verici bir durumdur. eğer ben kişisel olarak, chpli olmayan birine bu tarz bi ithamda bulunmuşsam çok özürdilerim.
düşünüyorum, birisi bana chpli dese... yıkılırım ya başka oluru yok.
sözlüğümüzün çok bilmiş bebelerinin "haşırrt" diye yaptığıdır.
akp'lilerin içindeki derin chp korkusunun etkisidir.

chp'den inim inim korkmaktadırlar.
buna halk dilinde g*t korkusu deniliyor.

(bkz: biri beni sürekli takip ediyor psikolojisi)
akp'yi eleştirince chp veya chp'yi eleştirince akp'li sanılma durumudur.

maalesef buna katılmak mümkün değil. insanların eleştirirken haklı gerekçeler sunmamasından veya savunulmayacak saçmalıkları savunmasından dolayı da böyle durumlar ortaya çıkar.
bir yazımda recep tayyip erdoğan'ı sert şekilde eleştirdim. ama kimse bana çıkıp da chpli demedi... http://www.uludagsozluk.com/e/5796589/
Bazı Akp'lilerin hakkımızda verdiği damgalara sığamayacak kadar özgür düşünen bireyleriz biz.
Akepeli çapsızlığının en somut göstergesi denilebilir.
Sık sık başıma gelendir. Ama oktroll değiliz en azından. Keşke bunu da farkedebilseler.
kötü bir durumdur tabii ama bir de chp'yi eleştirince akp'li damgası yemek var ki o daha fena.
ne düşündüğünüz hiç s..... değil zavallı troller !.. önemli olan söylenen şey doğru mu değil mi ? yanlış ise sizce doğrusu ne ? bunu delikanlıca söyleyebiliyor musunuz ? benim chp yi eleştirdiğim kadar siz akp yi eleştirebiliyor musunuz ? maçanız yiyor mu ? 2 dk. delikanlı olabiliyor musunuz ? daha ayçiçek yağının pahalı olduğunu kabul edemeyen beyin özürlü ak-troller, siz sperm israfısınız !..