bugün

halkın referanduma güvenmeme sebebidir

https://facebook.com/phot...576855926340&refid=17
(#105124)
Bunu ''dedene'' sorsana delikanlı.
park ve bahçelere diktikleri laleleri, çiçekleri de ağaç olarak sayan, gemiye gemicik diyen matematik özürlü, milleti salak sanan başbakanın "sahibi" olduğu partinin şaşırılmaması gereken icraatıdır.
sike sike çıkartmıştır. büyük başlarla birlikte 300 kişilik köyden 7 bin oy çıkarmış. haber öyle diyor. tamammen kolpa amk. yalancıya o büyük başlar girsin. bunlar hep akp yi halkın gözünde küçük duruma düşürme eylemleri.
eylemlerini siktiklerim.
insan atarken dikkat etmeli, altında kalabilir.
inandırıcı olsun diye küsuratlı rakamda verirmiş.

"7 bin küsur oy"

köyün adını söylese o yalanı bir yerine 7 bin küsur salisede monte edebiliriz.
herhangi bir hesaptan okunan bir tweet, bunun kanıt sayılması, istatistiki olarak yorumlanmasının ardından bütün seçim ve referandumların böyle olduğu görüşüne ulaşılması.
(bkz: genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliği).
Amk milletin kaynagi facebook yahu.
Bu kadar mi sigir olunur?

Yav he he.

7 bin degil 70 bin o.
yalan söylemek zeka işidir diyorum... gerçekleri açığa vuran yatsının yaklaşmasıo değildir, boş beleş ortaya atılan şeylerdir.
şaşırtmamıştır. Yaptıkları her şey ya yalan ya da hile olduğunu bilmeyen yok. (bkz: karaktersizlik)
kaynak gösterilmeden yapılan, spekülatif haberdir. bir benzeri için: http://www.habervakti.com...rezaleti-/13062013-212447
adam resmen: kaynak götüm, çok pardon gözüm demiş ya lan. bir de haber organı bu düşünün artık.
(bkz: 17 milyon fazla oy pusulası ne olacak)
300 kişilik köyde, 80 oy, 100 oy herkes çıkarır.

asıl iş 300 kişilik köyden 7000 oy çıkarmaktır. akp bunu başarmıştır.

atayizler bunu açıklayabilir mi?

(bkz: sarıklı cübbeli evliyalar sandığa yardıma geldi)
bazıları acaba davama nasıl hizmetim olur diye kendi çapında bir puştluk peşinde koşturuyor. adama sormazlar mı '' neden bu skandal haberi söylemek için 3 yıl bekledin '' diye..
kesinlikle şaşırtmamıştır. neler gördük, neler görüyoruz...
bunlar hep işte mucize!
ölenleri de diriltip oy verdirdikleri için normaldir. bismillahirrahmanirrahim. tayyyippppp şimdilik mutlu olll. seviyoz seni. şaka la. inanma.