bugün

yanlış bir önermedir. kimseyi savunduğum yok fakat. profesörün bir murat 131 alamayacak durumda olması çok vahimdir. saçmalıktan öte geçemez.
chplilerin yokmu sanki sorusunu gündeme getirebilecek önermedir.
o profesör, imla kurallarını bilmediği sürece, murat 131 i bırak bisiklet bile alamayacaktır hayatta.

ayrıca hayatta amacını araba almak olarak belirleyen bir insan bisikleti bırak, uzaktan kumandalı oyuncak araba bile alamaz.

ayrıca;
(bkz: akpleriler kim olm)
"oha arabalara baak" diyemeyeceğiniz arabalardır. her vekilde vardır da, daha böyle bir "gözaltı" örneği diğerlerinde rastlanmadı.
halbuki arabalar harbiden ohaa ve harbiden çok süper.
akp seçmeni olup da ehliyeti olan benim çürüttüğüm önerme.
bir de artık saçmalamayı bırakın artık yavrularım, ülkenin yarısından bahsediyoruz,inan kıraç köprü altında dilenmiyor,müjdat gezen at arabasına binmiyor,uğur dündar bisikletle gidip gelmiyor,yılmaz özdil kaykayla dolanmıyor, bokunu çıkarmayın artık.
biraz ar namus olur insan bunu söylerken.ülkenin yarısında ne zenginlik varsa diğer yarısında da o zenginlik var.fazla kasmayın.
özellikle başörtülü ablalarda bayağı vardır. inanmayan samanyolunun çıkışına gitsin.
(bkz: uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi)
benim yok lüks bir arabam ne olacak şimdi diye cevap verilebilir.
blogun lüks arabaları olmasından daha doğaldır, en azından adamlar dini alet ediyorlar ideolijiyi değil.
Bir tane renault scenic ve bir tane dacia sandero lüks sayılıyor ise benim için doğru olan önermedir.
(bkz: adamlar parayla oynuyor abi)
- o profesör düşünmüyor mu? Benim de bir jeepim olsa, benim de bir bmwem olsa. Hükümet bize niye almıyorsun? Bizde niye yok.
https://www.youtube.com/watch?v=f_fUFtoFa3g