bugün

son zamanlarda olağan durumdur. sarıgülün yolsuzluğu var deyip hala ortaya dosya çıkartamayan, chp nin koştura koştura çalıştığı ilçelerde ak parti tarafından pankart asmaya bile müsade edilmeyişi(sancaktepe belediyesinin chp aday adayı hakkı sağlamın kandil pankartlarının toplatılması gibi), yer yer adaylar için ortaya atılan iftiralar, seçmen kayıtlarının silinmesi, bina olmayan boş arsalarda oturuluyor gözükmesi vsvs. akla gelecek herşey.
chp lilerin kendilerinin bile istanbul'u alabilme umudu yok iken komik kaçacak tezdir. sahi siz halkın size istanbul'u emanet edeceğine inanıyor musunuz.
Yoktur. net.
büyüyen korkudur zira anketlerde kaybetmektedirler şu an.
cehapelilere dert olmuştur.(huağmuna)
2009 yerel seçimlerinin hatırlanması gerektiğini düşündüren ve kemal kılıçdaroğlunun 2 puan farkla önde gittiği daha sonrasında gürsel tekinin -istanbulun yeni belediye başkanını hayırlı olsun sözlerini akla getiren durumdur. yani bu demek oluyor ki kemal kılıçdaroğlu iki puan önde gidebiliyorsa ve arada büyük bir fark yoksa tabiki korku saracak durumdur. *
yine elektrikler gitmezse ve seçsis sitemi bir şekilde kontrol edilebilirse , akp nin gerçek oyu ortaya çıkacaktır .

https://www.youtube.com/watch?v=y00QwwbwkKM
akıllarınızın en mantıklı yanlarına sesleniyorum. gelmiş geçmiş bütün anketlerde istatistiklere bakınız... diğer olarak oy almış seçenek hiç bu kadar yüksek oldu mu?

gülümsüyorum çünkü mustafa sarıgül istanbulu fethedecek.

gülümsüyorum çünkü akepe o diğer oyların gerçek seçimde nereye gideceğini biliyor. ve diğer seçeneğini kimin oyladığını da biliyor. allah büyüktür istanbul bizimdir. inşallah...

böyle bir korku tabiki vardır. en büyük rant ocağı elden gidiyor...