bugün

06.06.2013 tarihinde başbakanlarını hava alanında karşılarken yaptıkları saçmalıktır.

sabah aksam küfür etttiğin bi adamın posterinin ne işi var elinde diye sorarlar adama.

bu olay bile nasıl 2 yüzlü şahsiyetler olduğunun kanıtıdır.

ayrıca: ayyaş dedikleri adam ile başbakanlarının posterini yanyana taşısan şaşkınlar bile vardı. ne bok yiyeceklerini iyice şaşırdılar. hadi hayırlısı.
Sozde ataturkculerin zoruna gitmis eylem.
iki farklı lidere birden saygı gösterilebileceğini bilmeyenler var. Belki Atatürkün görüşünü sevmem, fedakarlığını takdir ederim. Hitlerin yahudi katliamına hiçbir açıklama bulunamaz ama idealistliğini severim. Tayyibin de çok hatası vardır yine de çabası takdir edilebilir. Kusursuz olacak değil ya, hepsini birden bir parça destekleyebilirsin.
parti içinde tüm düşüncelerden insanların bulunduğunun, demokrasinin kanıtıdır.
sana bişi diyim mi;

türkçe olimpiyatları biletinde de ata'nın türkçenin nasıl güzel bir dil olduğunu anlattığı sözlerini de kullanmış bu yobazlar.

ahahahhahah atatürk senin tekelinde tabi. ancak sen sever sen taparsın..

nazarımda, kandil günü eylemde namaz kılan adamdan farkı yoktur o başka.
atatürk'e sadece kendisinin tapınabileceğini aman pardon sevebileceğini sanan malakların itiraz ettiği durum.
çelişkidir. başbakanın adını ağzına almadığı gibi üstüne bide ayyaş diyebildiği bir liderle sizin ne işiniz olabilir samimi olun gösterişe lüzum yok. ne olduğunuzu bilmeyen yok.
atatürk'ü güldürmüştür.
cahilliklerindendir. hala içlerinde bir yerde bir kemalist yattığını gösterir.
başbakanlarının sıkıştığı anlarda zorla "gazi mustafa" dediği adamın posterini taşıyan şaşkın ördeklerdir.

Atatürk Aşk'tır...
Atatürk e put perest, gavur, dönme, sıfatlarını layık gören takiyeci yobazların yaptığıdır.
ne oldu devlet dairelerinden kaldırmıştınız ya allahsız takiyyeci münafıklar.
her yobaz gibi düşünmeyen sağcının hareketidir. kur'an kimsenin tekelinde değil, atatürk de öyle. hiç oy vermedim ama zoruna gitmesin ben de 2si de var.
satanist şahısın umre yapması gibi bişey. impossible.
Atatürk posterini sadece chpliler ve gezi parkındakiler mi taşıyabilir. Atatürk hepimizin atasıdır. herkes posterini tasıyabilir. kimsenin zoruna gitmemesi gerekir.
(bkz: yusuf yusuf sonucu olmasın)
ulan, sen değil misin bu eylem hepimizin eylemi, daha güzel daha mutlu yarınlar için şimdi ülkenin amına koyuyoruz diyen?

salak mısın evladım sen? sen içkime karışma, vajınama dokunma, oraya camii yapma, öpüşmeme, sevişmeme bişi deme diye diye kıçını yırtan nesil değil misin?

madem ben müslümanım diyorsun, bana yaptıklarının müslümanlıkla ne alakası var bi göstersene. bi anlat da dinliyim. sakın bana önemli olan niyet deme o temiz niyetine sıçarım.

ordaki gençlerin asıl isteginin ne olduğunu evde oturup izleyen halk biliyor sen merak etme. daha yozlaşmış, daha kendi kültüründen uzak, daha batılaşmış, içi kof bi nesil...

ulan çoğunuzun daha geçen hayali rıhannanın sana kucak dansı yapabilmesi ihtimaliydi be...

ee sen o koflukla gidip, daha geçen türbanına hakaret ettiğin kızı, türbanlı kızlardan, eyleme destek veren türbanlı kardeşlerimiz yaparsan bi anda,

eee sen o koflukla, içerim sıçarım sana mı soracam lan deyip kandil akşamı içmiyoruz beyler diye karşı tarafa sevimli gözükmeye çalışma hakkını kullanırsan,

bi takım adamlarda çıkıp sen gibi karşı tarafa sevimli gözükme hakkını kullanır.

bunu da nasıl yaparlar, ilahınızı el üstünde tutarak.
anıtkabire "puthane" diyen ikiyüzlü bedevilerin yaptığıdır.

(bkz: anıtkabir i de yıkarız elhamdülillah)
tencere tava ile gezi parkına çıkıp kandil simiti dağıtmasıyla eş değerdir efenim .
daha dün ayyaş ve alkolik dedikleri adamın hışmından korkan yobazlardır.

Atatürk zamanında onların hakkından gelmişti, hala da gelecek güçtedir.

Atatürk Aşk'tır...

not: "Atatürk hepimizin atatürkü", "herkes sahiplenmeli", "Atatürk kimsenin tekelinde değil" diyenlere sormak lazım, daha dün e kadar yobazlar Atatürk e saydırırken kaç tanesi karşı çıktı acaba.

karşı çıkanları tenzih ederiz, efenim...