bugün

suçluluk psikolojisindendir.
(bkz: chpli lerin saldırgan olması)
(bkz: saldırganlığın insanın doğasında olması)
benim halkim ne yapacagini bilir, benim halkim kime oy verecegini bilir diyen bir genel basbakanin kitlesinden daha ne beklenebilir ki? adam herkesi sahipleniyor.
(a)sarım (k)eserim (p)arçalarım degil miydi acılımı.
neresinden başlasam bilemedim. ortaoyununda bi yahudi var hani? hem girişiyor hem de "imdat adam öldürüyolar" diyor. onun gibi. adam çekmiş kılıcı kalkanı, sıkıştırmış düşmanı, bildiği bütün önyargılarla saldırıyor.

akp lilerin bütünü cehalet içinde yüzüyormuş mesela. ben bilmiyordum. adamlar "ne münasebet, asıl cahil olan sizsiniz" dese "aah bak gördün mü? ben dememiş miydim hemen saldırdılar" diyecek. kapanı iyi kurmuş.

şimdi ben bu başlığa muhalif bişeyler karaladım ya? bu hiç saldırgan olmayan yazar kardeşlerimiz beni akp li cehalet içinde yüzen, sığ, sığır, ideolojik olarak boş felan diye akıl almaz ithamlara da boğar. beklenir böylesinden.

bana sorarsan ey okur, yirmi birinci yüzyılda, hele türkiye gibi partilerin hepsinin birbirine benzediği ve hiçbir ideolojisinin olmadığı bir ülkede bir partiye oy verip, ötekine oy veren insanları küçümsemekten daha büyük bir sığlık yok. ahanda şuraya yazıyorum. yazdım.
bu işi yalnızca akp lilere yıkmak yanlış olur. ateşli milletiz biz hemen gaza gelir, etrafımızda iki üç kişi oldumu saldırırız hemen.
"1 Ayda AKP'li olun"
(yakın dövüş sanatları şirketler grubu)