bugün

buyur beni mi çagırdın. müslümanım ve akepeye oy atmıyorum.
biz atatürk ün gençleriyiz. atatürk bu vatanı bize emanet etti. neden emanete ihanet edeceğini bildiğim partiye oy veriyim. dini kullanarak oy kazanan, yobaz zihniyetli, her laflarında müslümanlığı kullanan ama haram yemekten çekinmeyen bir partiye ben neden oy vereyim bunu bana açıklasınlar ilk.

(bkz: emanetinin bekçileriyiz ilkelerinin takipçileriyiz)

not: şimdi tüm akepe sempatizanları ve yobazlar basın eksilere çokta..
laikdir ve laik kalacakdır.
aklıma her akp ye oy vermeyen müslüman değil midir diye düşündüren sözdür.
chp'ye, mhp'ye, sp'ye ve bilimum akp dışındaki partilere oy veren müslümandır. her müslüman akp'ye oy verecek diye bi kaide mi var mına koyim.

not: galatasaraylıyım.
akp 7 yılda din adına ne yaptı sorusuna cevap bulamayan müslümandır.
şehidi mi azalttı?
türbanı mı çözdü?
hıristiyan uşaklığını yapmadı mı?
önceliğini haram yeme veyahut dürüstlük üzerine kuran müslümandır.
normal ki, ne var yani bunda dememi sağlayan başlık.

bi laf var, çok hoşuma giden: müslümanım diye akpye, ülkemi seviyorum diye mhpye, kemalistim diye chpye oy verecek değilim.

bu gibi değerlerin arkasına sığınıp oy bekleyenler, asıl gizli amaçlarını yerine getirmek için, milletin hoşuna gitmeyecek şeyleri yapabilecek gücü bulabilmek için, kendilerine kılıf bulan insanlardır.
bir bildiği vardır elbet..
farklı bir partiye oy vermiş olabilir, zira kuran da akp ye oy verin diye bir şey geçmiyor. yamuluyorsam düzeltin.
seçme hakkını sonuna kadar kullanan müslümandır. her ne kadar kimisi müslümanları hep birlikte hareket eden koyun sürüsü olarak görse de müslüman bireylerin de kendine ait fikirleri vardır.
akp müslümanların partisi mi? yoksa kendi amaçları için her türlü role girenlerin partisi mi? ben müslüman olduğum halde bir sempati beslemediğime göre, suç bende mi? din ve devlet işleri ayrı değil mi? karıştırınca nasıl zuhur ettiği gayet açık değil mi? fethullah amcaya sevgilerimi iletir, şakirtlerin her türlü polyannasından beni koru yarabbim derim. ne içiriyorlar size de bu kadar kör olabiliyorsunuz anlamak mümkün değil.
sadece müslüman olduğu için akp ye oy veren zihniyet, kara cahildir. Aynı sadece milliyetçi olduğu için, chp ye oy verenler gibi. eğitim şart.
mantığını kullanıp dini sömürülere boyun eğmeyen insandır.
kimin müslüman olduğunu, kiminse sözde müslüman olduğunu allah'ın verdiği aklı kullanabilen müslümandır. yurdunu seven, onun en iyi şekilde yaşamasını isteyen kişidir. artı olarak, gülen'in cemaatlerinin mensubu da değildir, bu adamın sohbetlerinde duyduklarıyla oy vermez.
yaptıklarının bilincinde olan, etrafında olup biteni doğru yorumlayabilen fakat diğer kesime bunu anlatamayan kişidir.
'her müslüman akp ye oy verecek diye bir şey yok' diyebilen müslümandır. müslüman olmanın gerektirdiklerinde akp ye oy atmak diye bir şey yok, böyle bir şeyin olması da söz konusu olmadığına göre pek de şaşırılmaması gerekendir. evet, sözü geçen parti belki de türkiye de müslümanları temsil ediyor gibi görünüyor ama gibi görünmekten öteye gidemiyor. bunu görebilen her insan -müslüman olup olmaması önemli değil- kesinlikle %47ye uymaz.

edit: mantık hatası düzeltildi.
Ülkemizde ender bulunan insandır,tapılasıdır.
(bkz: beş vakit namaz kılıp chp ye oy veren insan)
(bkz: helal olsun)
akp'nin dini, müslümanlığı sömürmesine rağmen 'müslüman partisi' adı altında iş yaptığını bilen insandır..
'' müslümanlık akpye oy vermekle oluyorsa ben müslüman değilim'' diyen insandır aynı zamanda..
laiklik karşıtı kişinin 21. yüzyılda ağza bile alınamayacak sözü. *
1- şehadet getirmek
2- akp'ye oy vermek

(bkz: müslüman olmanın koşulları)
akpnin din üzerinden oluşturduğu zihniyet ve kemikleşmiş yapının altına girmeyen müslüman. sayılarının artmasını dileriz.**
gerçek müslümandır.
oy vermenin yani siyasetin din ile nasıl ilişkilendirildiğini görerek üzüldüğüm başlıklardan diğer biri. bunların hepsi tuzaktan, yapmak istedikleri şeylere ulaşmak için temel atmaya çalışmalarından başka bir şey değil. en derinden başlıyorlar üstelik, atatürk'ümüzün emanetlerinden! ilkelerimizden! * *