ya mührü yanlışlıkla basmak ya da milliyetçiliği yanlış anlamakla ilgilidir.

yoksa insan neden pkk'nın kankası bir kurumla milliyetçiliği yan yana düşünebilsin...
'bi siktir git' dedirten olaydır. kısaca.
günümüz milliyetçileri de maalesef popüler kültürden nasibini almıştır. bu kafa karışıklığının tek nedeni budur.
taptıkları adamın barzani ile ortak şirketleri olduğunu bilmeyen adamdır.
adam tv de iki atar yapınca dört köşe olur bu arkadaşlar.
milliyetçiyim deyip, pkk kampında apoyla sarmaş dolaş olan doğu perinçek ve yalçın küçük'ü savunmaktan daha mantıklı bir durum. sorun şurda. hükümete akıl verenler arasında doğru danışmanlar var, kötüler var. habur gibi olaylar, saftirik danışmanların işiydi. şimdi hükümet o politikalarından vazgeçti. özetle, şuanki hükümet kötünün iyisidir. bir çok hataları var. ancak bundan öncekilerden de mevcuttakilerden de daha iyi.
tartışma kültürünü insanlara hakaret etmekten ibaret sananların tespiti. bırak allı güllü şalvarları. net konuş.
net gerçek: doğu perinçek ve yalçın küçük pkk kampında apo'ya methiyeler düzdü mü? evet.
kimin kadrolu yalayıcı olduğu da belli. her şeye rağmen ergenekon tayfasını savunmak, asıl yalakalıktır.
bu arada kadrolu yalayıcı olmadığım, yazılarımdaki net tavırdan görülebilir. iyiye iyi, kötüye kötü derim.
sen hala 2005 son kullanma tarihli sütü bulacaktın. bir de iddian vardı. önce tutarlı ol. sonra konuş.
Ultra geri zekalıyım demektir.
kime sorsan mhp chp diyor. e hangi amk. duğum oy veriyo bu götlere o zaman. delikanlı olun lan biraz.
çıkarı için ak partiye oy verip aslında milliyetçi olan bir insanın sözleri. ha kendini satmışsın ha ruhunu.
chp'ye oy verip sosyalistim demek gibidir.
milliyetçiliği ak partiye oy vermek olarak gören (bana göre yanlış) düşünce tarzı. oy verebilir ancak bunu milliyetçilik olarak sebepleştirmemesi gereklidir.
oyy pardon gene diline basmışız...

sanırım akp nin hata ve sevapları kandırmacası üzerinden gidicez.

ama o kadar subjektif ki...

sana göre süt bana göre çikolata.

mesela laçka ettikleri hukuk sistemini ben bir kanser olarak görüyorum, sizlerse başarının zirvesi...

çocuklara tecavüz nerdeyse yasal oldu uygulamada. millet habire 13 - 14 yaşında çocuk kaçırıp iğfal ediyor.

yoksa hoşna giden bu mu?

sen de çoluğu çocuğu yanına emanet edemeyeceğimiz o tiplerden misin?

not:(#15215012)

kalıplarla düşünen gerizekalılara laf anlatmak ne zor...

ya da tatlısu kurnazlığı yapmak o kuş kadar beyninizle... şuncu buncu diye yaftalayıp vatanseverliğimizi karalamaya çalışmak.

orospu gibi para karşılığı değil delikanlı gibi seviyoruz biz vatanımızı...

(#15747787)
ibneliği kabul etmemek gibim bi şey...

olm, hem milliyetçi olup hem vatanı peşkeş çeken bir zihniyeti nasıl kabul ediyorsun ya? neyle beslendin amk?