bugün

gözle görünendir. tıpkı diğer seçmenler gibi bende silik yiyeceğim yakın zamanda hakaretim yok saygısızlığım yok sadece muhalif kesimin barbarlığı yüzünden.

bir parti %50 oy alabiliyor ancak sosyal medya da muhalif kesim hüküm sürüyor ise bu klavye efeliğini işaret eder. sen icraatini gösterirsin beğenilir yada beğenilmez gereken cevabı sandıkta verirsin.
(bkz: akpli bacımı eksi yağmuruna tuttular)

Söylemeye dilin varmadığı zorluklardır.
Yaşadıkları en büyük zorluk, olsa olsa, reis kıvırdıkça kıvırmak zorunda olmaları ve "ehonomi çohh eyi" argümanını kaybetmeleridir.
(bkz: eksi)
(bkz: donuz butonu)
Evet ya.

Dışarda ne zaman yaşasın rte desem, Kendimi paşa nuri omuzlarda bulmama ragmen, bu melanet, gudubet sitelerde çomar, aktroll diye asagilaniyorum.

Gerçekler paris, hayaller cerablus anlayacağınız.
başlığı açana gelsin.
https://www.youtube.com/w...4BVY&feature=youtu.be
sosyal olmadıkları içindir.
Sizinkilerin sosyal medya kullanma zekası olmadığından olabilecek durum.
Omurgasizlik sendromundan kaynaklanir.

Done done mevlana olurlar.zordur.
haklı zorluluk. troll olmak kolay ve herkesin yapabileceği bi şey değil sonuçta. buradaki yazılarına bakınca bunların seçeceği de ancak bu kadar olur diyor insan.
Partiye verdiği oyun haklı bir şekilde verildiğini ispat etme çabasından kaynaklanmaktadır. Kendini haklı çıkarmak için bir sürü yalan söylenebilir ve bazı doğrular gözardı edilebilir. Ayrıca kandırılmaları kolaydır.
ne gibi bir zorluğu var anlamadım. kim ne derse desin körü körüne savunmak bunlarda, algı operasyonu yapmak bunlarda...

korkmuyorsunuz birkere yazarken. acaba şunu desem başıma bir iş gelir mi duygusu yok.

zorlanıyorlarmış yazık.
akp politikalarını ite kaka savunmak zorunda olmalarıdır.

hayır mesela dolar 4 lira oldu nasıl açıklayacaksın? 90.000 ton buğday ithal edildi hadi açıkla.

ak troll olmak da zor iş vesselam.
saçmalık.

ne dediğini bilmeyen, cahil, yalancı, müfteri muhaliflerin söylediklerini bir insan neden ciddiye alır, anlamıyorum. bunlar zavallının önde gideni. bugün cumhurbaşkanlığı sistemi için atmadıkları yalan yok. cumhurbaşkanlığı sistemine rejim değişikliği diyenini gördüm yahu, inanabiliyor musunuz? hayatları yalan üzerine kurulu. ezikliklerini "mökörnö, kömör, törköyö öşöd'ö döstöklöyör, özöz nösön" gibi saçmalıklar ile gizlemeye çalışan, ruh hastalığı seviyesinde bir nefretle dolu koyun sürüsü. bunlar ciddiye alınır mı? tek amacı algı operasyonu olan, attıkları yalanları defalarca yüzlerine çarpsanız da gönüllü ve paralı troll oldukları için aynı yalanlara ısrarla devam eden tuhaf bir kitle. herhangi bir ahlaki sınır tanımayan makyavelci kafaya sahip oldukları için bunu yaparken yalandan, iftiradan, çarpıtmadan, hakaretten zerre kadar çekinmiyorlar. biz bunları biliyoruz. neymiş, küfür ediyorlarmış. çok da uzvumuzdaydı be kardeşim.

haklı olduktan sonra hiçbir şey zor değildir. esas para karşılığı twitter ve diğer internet sitelerinde trollük yapan chp/pkk tayfasının işi zor. aldıkları para gereği daha sonradan deli gibi kullandıkları marmaray'a bile bok atmaya çalıştılar. zavallılık, başka bir şey değil.