bugün

akp'li olmayı gerektirir. akp'li seçmen hak ediyorda diğerlerinin suçu ne? demokrasi bug'ı işte.
olmayan yolsuzluklardan rahatsız olan bir ton gerzek varken onların bu salak hallerini izlemekten zevk almaktır.
ak partiden rahatsız olmakla, ak partiye mensup bazı yavşakların yolsuzluklarından rahatsız olmayı ayırt edemeyen göteleklerin algılayamadıkları hal. yahu adam diyor ki, araba ile insanlar çiğneniyor kahrolsun arabalar. biz de diyoruz ki kahrolsun arabalarla insanları çiğneyenler. karşınızdaki insanlara duyduğunuz hastalıklı nefretin herkesçe paylaşılmasını istemek yine aynı hastalıklı ruh halinden kaynaklanmakta.
akp sosyal medya ekibinin tamamen duygusal(!) davranış biçimidir.
Akp li olmanın temel kuralıdır.
akp yapıyorsa helaldir mantığını gerektirir.
hâlâ "yolsuzluk yok" diyen sığırların yapacakları iştir.

recep tayyip erdoğan'ın bundan birkaç yıl öncesinde kadar abd'de burslu okuyan oğlu gemiciklerden filocuk kurdu.

abdullah gül'ün oğlu 13 yaşında milyon dolarlık şirket kurdu. tabiî, okul harçlıklarından biriktirdi onları. zamanında ben de iki yıl para biriktirmiştim. sonunda ala ala reebok blacktop almıştım.

kemal unakıtan'ın oğulları mısır ithal edecekler diye üç günlüğüne ithalat vergisi kaldırıldı.

kendi adamları değerli taş sektöründe parlasınlar diye pırlantadan ekmek kadar vergi alınır oldu.

2000 motor araçtan yüzde 140 vergi alınıyor, bugatti veyron'un vergisi bile yok.

ve birileri çıkmış hâlâ "yolsuzluk yok" diyor!

(bkz: ebenin amı ali sami)

düzeltme: imla-eksik sözcük.
olmayan yolsuzluklardan rahatsız olamayan insan söylemidir.
bunun gibi nice iddia atıldı da hepsi balon çıktı.
bu da balon çıkabilir...çıkmasada ak parti kendi içinde bile yolsuzluğa izin vermiyor olarak düşünür aklı çalışan.
cehapenin izmirdeki yamyamlarını unutturdu herhalde aşırı alkol tüketimi.
sırtı dondugundan, icine giren cikanin esgalini tespit etme geregi duymayanlarin genisligidir.

isini iyi yapma gerekliligi oldugundan, alkol kullanmaz bu canlilar.

en azindan medya onunde.
fenerbahçeli olmak gibidir. deliller bile tuzaktır, kurmacadır. ha hiç olmadı, bal tutan parmak yalar.
CHP nin yollularının anlam veremediği söylemdir.