bugün

kalem kalem incelendiğinde görülecek gerçeklerden yalnızca biridir. şimdi size zihin jimlastiği akp zamanında türkiye hangi alanda gerilemiştir.... haa yolsuzluk gerilemiştir, enflasyon düşmüştür filan deme kastımı anladın.olumsuz olarak diyorum.
kemalistler için hayata dair iç burkan detaylardan birisidir.
hadi cari açığı geçtim o ekonomiyle alakalı da, terör meselesinde sıçıp sıvamıştır.

doğuyu geçtim hadi ankara istanbul'u da geçtim kastamonu'da samsun'da bile rahat yok artık.
akp'ye oy veren birisi olarak, katılmadığım görüştür. (bkz: reklam kokan hareketler)
ahlak dışı(!) karikatür dergilerini kapatmak, çocukların ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişebilmesi için interneti yasaklamak, tv dizilerine el atmak gibi çok faydalı iyileştirmelerde bulunmuşlardır. cinsellikle ne alıp veremedikleri olduğunu anlamak güç doğrusu. iktidarda iktidarsız birileri mi var?!
dünyada bu yılın ilk çeyreğinde ekonomisi en hızlı büyüyen ülke olduk. daha ne denilebilir ki.
mümkün durumdur.
(bkz: e yani ampul sonuçta)
yaran amerikancı söylevleri.
iyi'nin tanımına göre değişkenlik gösteren "iyileşmedir". "iyi" aslında "berbat"tır ancak, kimilerine göre ise, bu "iyileşmedir". demokrasi, insan hakları, pozitivizm, laiklik, hukukun evrensel değerlerden hızlı uzaklaşması, basının susturulması, yasakçı zihniyetin kökleşmesi, sınıfsal uçurumların açılması, yandaş olmayanlara her alanda yaşam hakkı tanınmaması, düşün alanının tek tipleşmesi ve kalitesizleşmesi, moral değerlerin ve insani ilişkilerin tam anlamıyla "iyi" bir ortadoğu ülkesi düzeyine inmesine yol açmıştır. "kötü" ortadoğu ülkelerinin ulaşmak istedikleri düzey de tam budur. pek çok kriterde, sonlardayız. ekonominin "iyileşmesi" ise, zahiri bir görüntüdür; kırılganlık ve gelir paylaşımındaki adaletsizlik, hala sürmektedir.