bugün

yalan yanlış bir önermedir.asıl onlar daha çok veriyor.
eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır.
Valla 34 yaşında bekar üniversite mezunu her hafta sonu eller havaya yapmaya giden kendi arabası olan ve dekoltede sınır tanımayan bankacı bir yakınımın bile oy verdiğini düşünecek olursak malesef inanmayacağım önermedir.
karşıt düşünen kişinin kendini avutmasının güzel bir yoludur. hatta yüzde 50 lik dilime koyun, bidon kafalı vs. yakıştırmaların sahibi kişinin düşüncesiyle kesişir.
o kadar da abartılmaması gereken olaydır. eğitimli insanlar boş oydan başka oy atıyorlarsa hala o kadar da eğitimli değiller ve bir ideolojik görüşe bağlanıyorlar demektir.
eğitim düzeyi vasat olan ülkelerde, siyasilerin terciği tabii ki eğitimsiz vatandaşlar olacaktır.
bunun suçlusu akp'ye oy atanlar değil.

halkı küçük gören eski asker zihniyeti ve kemalistler. halkı anlama gibi şansları yok akp gericiliğini başımıza siz sardınız amk halka suç atmayın garipler ne yapsın siz itelediniz kendine yakın gördüğüne gitti.

doğru tespit.
kesinlikle hatalı ve eksik bir bilgidir bu... zira 50.000 kişilik anketler var internet aleminde gezen. orayı biraz inceleyen olaya vakıf olabilir.
o yüzden eğitim sistemi çökmüş durumdadır.
kepaze bir hal almıştır.