bugün

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı olan nazif Yılmaz, AKP'ye yakın vakıflarla yakın ilişkide olan birisi. Yılmaz'ın Din Öğretimi Genel Müdürlüğünden Bakan Yardımcılığına terfi etmesinin ardından "AKP'nin eğitimci dinselleştirmeyi artıracağı" yorumları yapıldı.

görsel

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararına göre, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığı'na Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz atandı.

Lise öğrenimini Develi imam Hatip Lisesi´nde lisans eğitimini Marmara Üniversitesi ilahiyat Fakültesi´nde tamamlayan Yılmaz, Lisans eğitimi sırasında hafızlık yaptı. Yılmaz, 2 Ocak 2014 tarihinden itibaren Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

https://www.gercekgundem....timi-dinsellestirme-inadi
görsel
Fazla vakitleri kalmadığı için bir işlerine yaramayacak inattır.
islama olan aşklarından değil, beyinlerini yıkadıkları cahil cühelaya kendilerini allah'ın dünyadaki eli olduğuna inandırabildikleri, din tacirliği üzerinden oy devşirdikleri için.
görsel
birtakım hesaplar.

yaptıkları işler, karşı geldiğin anda sübhanallah diye höykürüp adını din düşmanına çıkarmak için. bunun başka açıklaması olamaz.

sen karşı çık ki onlar oy devşirsin.

insanların dini duygularını bu kadar profesyonelce sömüren kişiler yüzünden deccal bile vazgeçti dünyaya gelmekten. bu işi ondan daha iyi yapan bi adam var çünkü. adam dediysem lafın gelişi.

recep tayyip erdoğan a oy verenlerin fındık kadar aklı yok yemin ederim.