bugün

Laftan anlamayanın hakkı kötektir diye düşünen maldır. Sen son altı yedi yıldır kendini Allah görüp terör estirmeye başladın, al sana esas terörist kimmiş gör diye rte'nin yüzüne çarpmak amacıyla hareket etmiştir.
Halbuki aynı şey.
Tersi oluncada bişey değişmiyor, iki ucu boklu değnek.
Mal olduğu kadar sığırdır da.
Sikeceksin bak bir daha yapıyor mu.
Aynı AKP teröristlerle yıllarca görüştüğünü unutanların başlığı.
götündeki donu da kaptırmak istemeyendir.
Hasta oluyorum şu akp milliyetçiliğine ya. çözüm süreci denen hainliği yapan kim?
Bu dallamaları barış güvercini gibi gösterip muhattap alan pazarlık yapan kim? Bir sürü taviz verip hdp nin başarısı gibi aksettirilmesine sebep olup oylarını arttıran kim?
Allah aşkına sizin kaç dakka hafızanız var?
Vatan hainlerinden medet umup şehit olanlara üzülen maldır. Ulan bunların sebebi sizin gibi ne yaptığını bilmeyen embesiller. AKP yi bende sevmem ama şu yapılan tek kelimeyle mallıktır. Başka bir açıklamanız yok sizin.
daha bugün içerisinde "mhp akp , chp ve hdp nin terör komisyonu teklifine hayır dedi demekki onlar besleniyor kandan, onlar katil" demişlikleri de vardır bu malların.

lan pkk açık açık itiraf etti polisleri biz öldürdük diye daha ne komisyonundan bahsediyorsunuz lan? he komisyona girince pkk suçsuz oldu he? sizin solcu aklınıza attırayım ben. vatan hainleri.
birileri ak partinin önünü kesmek için hdp ye oy verdi. hdp sanki bağımsız bir partiymiş gibi.. kararları kendileri veriyormuş gibi... bu verenlerin birilerinin kötü niyetli olduğunu biliyorum. faizi yükseltmek, ülkeyi daha fazla sömürebilmek için... ama kardeşlik havalarıyla oy veren saflar için üzülüyorum.. aynı zamanda ülkem adına üzülüyorum...sahi ne oldu barış havaları...
Akp şuan da kötünün iyisi konumundadır. Vatan haini hdp nin inadına vatani görev olarak oyumuzu akp ye vermeliyiz.
belli ki bir çıkarı olan şerefsizdir.
üstad necip fazılın güzel bir sözü var. bu olanlara ışık tutuyor. ama tam olarak unuttum, bakıverin siz.