bugün

Üzerinden onlarca ton ağırlığında vagon vagon tren geçmesi beklenen raydır.
görsel

Bu rayları döşeyen müteahhit firma, proje sorumlusu mühendis şu an ne yapıyorlar çok merak ediyorum.

Misal ben şu an hala işimin başındayım.
Bitmesi gereken işimiz var, elemanlarımız bu saatte hala kaynak yapıyor.
Ama bir sorun olmasın, sabah fabrika açıldığında müşterimiz mağduriyet yaşamasın diye işimizin başında tek tek kontrollerimi yapıyorum.
Elemanların yapacağı en ufak hata, benim gözümden kaçacak en ufak bir ihmal pahalı sonuçlar doğurabilir.

Ekmeğine, işine, milletine sadık olan insanlar böyle yapar.
Biz babamızdan böyle gördük çünkü.

Peki ya bu rayları döşeyen müteahhit ve mühendis.

Çok merak ediyorum be, ne hissediyorlar şu an?
altı boş tren rayı (bile) yapamayanları ne yapıcaz .

salamura mı buğulama mı .
al puştluk neymiş öğren . hemde ağa babalarından .

http://www.youtube.com/watch?v=WRtKk03_ArM
Tayyip cikip "kaza da yapsa ulkeye treni biz getirdik gelistirmek icin ugrasiyoruz avrupa bu konuda bizi kiskaniyor" derse hic sasirmam.
chp ye %50 oy çıkaran çorlu'da yaşanmış elim bir olay. rayların altının sonradan kazıldığı, kundaklama olarak konuşuluyor.

umarım yine yanılmıyorsundur arkadaşım her olayı akp ye bağlarsanız omur boyu muhalefer sürersiniz.
Amk sanki lunaparkta uçan takla atan eylence treni yapmislar böyle havadan raylar gidiyor.
Yapanin ihmali olanin allah belasini versin okullar kapali oldugu için trende çocuklar ve kadinlar çogunluktaydi.

Ah benim güzel trakyam bu aksam kan agliyor ihmaller yüzünden yarin evlatlarini topraga verecek;-(;-(;-(.
Tiamat'ın bir şeyin farkında olması için beyninin olması gerekir, ona böyle gereksiz sorular sormayın.*
her fırtsatı değerlendiriyorsunuz her .

pusuya yatmış sırtlan gibisiniz lan .

hep şikayet hep şikayet .

ama tabi muhalefettiniz dimi siz .pardon .

yani buna da mecbursunuz üstelik .
seçim mağlubiyetinin üstüne çok iyi geldi bu haber solcu kardeşlerimize. kaza bahane, rezil muhalefetlik şahane.
mühim olan rayın altının veya üstünün dolu olması değil,

yancının cukkasının dolu olmasıdır.

hazine garantisi de vermemişse çok gücenirim bak.

olmaz abi olmaz, hazine karantisi şart,o olmazsa olmaz.

recayi de çıkar, bizden önce tren bile yoktu

biz geldik millet tren gördü falan der.

% 50 gökten vahiy inmiş gibi olur

gerisi ; de shtr loo havasına devam eder.
muhteşem mühendisliktir.

ayrıca fırsat kolluyorsunuz diyenlere bir şey sormak istiyorum. be ....na k...un evladı; tren raydan çıktı 10 kişi öldü diye aferin mi diyecez tepedekilere? birilerinin eleştirilebilir olması için ne yapması lazım size göre söyleyin de biz de bilelim.
Tren rayinin akp dönemi öncesi yapıldigini bilmeyen cahil cuhela veletleri gözler önüne sermiş başlık.
ODTÜ kapatılsın diye yırtınan, 200000. olarak üniversiteye giren, araştırma ve hesap nedir bilmeyen, düşük maaşlı bir mühendislik ekibinin ürünüdür.