bugün

rezil, yalaka, satılmış medyanın kılıçdaroğlu'na sanki oğlu bedelliden yararlanacakmış da yararlanmayacak gibi yaptığını iddia ederek saldırması hainliğidir.

haberin gerçeği aşağıda.

adam oğlum yararlanmayacak diyor, zaten yaşla ilgili bir beyanı da yok.

http://www.chp.org.tr/?ma...-gitmesini-istiyorum-dedi
baskın basanındır deyip kendi rezilliklerini örtbas etmek için hasmı küçük düşürme çabasıdır. bunu kayseri büyükşehir belediyesi olayında da gördük. erdo ve avanesi o rezilliği örtbas edip hedef şaşırtmak için chpli belediyelere müfettiş üstüne müfettiş göndermişlerdi.
akepe tarafından din eliyle "düşünmemeye" ve "kendilerini her söylediğine akılsızca sahip çıkmaya" programlanmışların son oyunu. ister inanın, ister inanmayın; cehepeyle yakından uzaktan alakam yok. ne bir kere oy verdim ne de herhangi bir çalışmasında yer aldım. hatta "akepe yerine bunlar gelseydi de farklı durumda (eokonomik açıdan) olmazdık" diyen biriyim.

ama bu akıl yoksunu siyaset ve aşağılık propaganda biçimlerinden tiksindim. koyun bile bir miktar düşünüyor bişey yapmadan. nerden yürüsem, ne yesem diye. yeminle koyun kadar aklınızı kullanmıyorsunuz.

bu millet bu kadar hızlı nasıl bu hale geldi lan. anlayamıyorum. cidden anlayamıyorum.