bugün

Bir müslümana hiç yakışmayandır. Adamların içindeyim chp ye,mhp ye ve cemaat e küfürler yağdırıyorlar.
Doğru değildir.
sözlükteki çaylaklara bakılarak yanlış tespittir. akp li kardeşlerimiz hala yazmaya devam ederken çok şükür küfre hassasiyet gösteren moderasyonumuz akp düşmanlarını çaylak yapmıştır.
lütfen küfür yerine bilgi konuşsun eğer yoksa susalım.
küfür ve cahilliğin orantılı olduğunu düşünürsek hiç de yadsınmayacak önermedir.
Küfür ne yazık ki bütün partililer ediyor. Bu da insanların kutuplaşmasından kaynaklanıyor. Cahillik te etkili. Üni mezunları mesela birbirine küfür etmez. Geçen akp li arkadaşla oldukça seviyeli tartıştık. Ne ben onu, ne de o beni ikna edebildi.
doğru bile olsa oy oranlarını sarsmayacak tespittir . artık seçimleri kazanamayanlar bu tip gözlemlerin peşine düştüler yazık tabi . halbuki insanlar gözlemlere değil icraatlara oy veriyor .

yani icratın var mı ? yok ! sittir git o zaman gibisinden .

icraatı olmayan muhalefet partileri yani cehape mehape bdp filan bu partiler ancak laf üretirler icraat üretemezler asla ve asla .

ee sen kalkıp ülkenin yarısının seçtiği ak partiye caz cuz edersen hakaret edersen ee kusura bakma o millet partisini yedirmez ite köpeğe .

muhalefetin en büyük hatası budur milletin seçimine saygı göstermek bir yana resmen yerden yere vuruyorlar . ee böyle oluncada ne oluyor ?

heh ? millet partisini dahada bir sahipleniyor yani yedirmiyor ite köpeğe .
tipik bir kemalistin onda biri kadar olmasa da idare edendir.
DOĞRU TESPiTTiR.ÖYLEYiZ AMINA KOYAYIM BiR SORUN MU VAR?
şair özdemir ince bir yazısında demişti ki (aklımda kaldığı kadarıyla mealen) "tüm şeriatçılar magandadır. cahillerini saymıyorum bile... bazen aralarında eğitimli, düzgün konuşan tipler görür, aldanırsınız. oysa sinirlendikleri anda üstlerine süs yaptıkları sırlar dökülür, ağızlarını bozar, gerçek yüzlerini gösterirler"
küfürbaz olanlarında akp li olmasıdır aynı zamanda. küfürsüz parti mi desteklenir amk.
seçim mağduru zırlamasıdır efendim . seçimleri kaybetmekten hiç bahsetmezler hep kazananı eleştirirler şşş sen kaybettin nasıl olacak ?

bu millet seni seçmedi rezil herif nasıl olacak ? küfürbaz olmayışın kazanmana yetişmedimi yoksa ezik ? bok atıyosun bide millete rezil herif . akp küfürbaz ilan edilecek kimse ona oy vermeyecek sende iktidar olacan bumu lan senin matematik bilgin dingil ? vay rezil vay . ölme eşşeğim ölme sen emi .
terbiyesizle terbiyesiz olmalarındandır.
terör yandaşlığı ortaya konan tiplerin dışavurumları. ben hala akp'lilerin utanmadan akp'yi savunabiliyor olmalarına şaşıyorum.
ekremin erzurumda kaydım size de kayarım demesinin yanında bi hiçtir.