bugün

parti bayrağından başka bayrak taşımayı sevmeyen akp'lilerin ellerinde türk bayrağı görünce insana gelen gülmedir. emir almadıkça pek taşımazlar . mesela milli bayramlarda vs. bayrak alerjileri vardır da bu vatanseverlerin. devamını dileriz tabi ki.
mağarada yaşayanlar için şaşırtıcı bir durum.
Su dalga bir bitsin hepsi bayrakları yere atar.
görsel
askerleri linç eden şerefsizler için Türk bayrağı meydanlarda üzerine çekirdek çitledikleri bezden ibarettir:

görsel

bu yüzden şaşırılmayacak harekettir.
Vatan kurtarıyormuş gibi çek panpa.
farkında mısınız; hepsi aynı ebatta ve yeni bayraklar. ne zaman, nerede yapıldı ve ne zaman dağıtıldı? soruları cevap bulmuş değil.
şu sözlükte "ak parti seçmeninin elinde türk bayrağının ne işi var" temalı tuhaf entryler giren elemanları hiç anlamıyorum.

ben hayatımda türk bayrağından nefret eden bir ak parti seçmeni görmedim. valla bunlar ciddi ciddi 1-2 alakasız fotoğrafı delil kullanarak kafalarında farklı bir ak parti seçmeni oluşturmuş. enteresan adamlarsınız.
yüksek ihtimalle aynaya baktıklarında kendileri de şaşırıyordur. tekbir ile türk bayrağı... değişik...

düşünebilen bir canlıda ümmetçilik ile milliyetçiliğin bir arada bulunması bünyede yan etkisi yaratmalı aslında. sorunu irdelemek lazım.
birinin elinde değişik ebatta olsa denilecek ki evlerinden getirilmiş. tek tip ve ebatta gerçekten.
Sasirticidir. En son mitinglerde yerlerden toplanmisti o sanli bayraklar.
zamanında türk kelimesini ve tc'yi her yerden söküp atan oslo, dolmabahçe pazarlıkçılarının bilindik oynaklığıdır.
bayrak bayrak olalı böyle zulüm görmemiştir. üstüne otururlar, yerlere atıp giderler.
Yarın eline ABD, israil bayrağı ver, PKK paçavrası ver, LGBT bayrağı, ispanyol bayrağı versen gene taşır. Bunların eline ne verirsen ver, eğer taptığı, dini inanç gibi taptığı AKP ve Tayyip çıkarları için eline her şeyi alır. TAyyip "Ben Ateistim" dese gidip Müslümanları doğramaya kalkacak kitle bunlar....
olması gerekendir.

diğer bütün toplumsal değerler gibi bayrak da kimsenin tekelinde değildir.

eline almaktan hicap duyanlar utansın.