bugün

tayyip kömür diye rant sağlamaya çalışan kömürcülerde yanlış iş peşindeymiş diye düşündürten hede.
evet kömür dağıtmadığı yerlerde çamaşır makinası, buzdolabı dağıtmıştır.
(bkz: akp nin sosyal devlet anlayışı)
küçük altın dağıtmıştır.
doğrudur.
kömür değil, kömür madenini dağıtmıştır resmen.
(bkz: kedidir o kedi)
(bkz: bsg).
-abi akp kömür dağıtmadı aslında...
+nasıl yani?
-abi aslında kömür yok!
+aboooo! matrix!!
chp kömür değil uranyum dağıtsa iktidar olamaz tezini akılara getiren ve gocunulmaması gereken hadisedir.
dağıtmamış sıçmıştır adeta.
(bkz: yalanını zikiyim)
cümle içinde şu şekilde kullanılırsa doğru olacak önermedir:
akp sadece kömür dağıtmamıştır, buzdolabı, çamaşır makinesi, vs. de dağıtmıştır.
(bkz: ben aslında yoğum)
kömür dediğin kendi kendini dağıtır.
... akp kömür dağıtmadı işte, dağıtmadı ya... iftira atmayın ya, böhüü...
oha diyorum sana kuzum.
chp dağıtmıştır çünkü, hem akp li belediyeler de rüşvet almıyor.
akpli bir bireyin ortaya atabileceği iddiadır.boştur. yalandır.
(bkz: e ben gözlerimle gördüm)
akp kömür dağıtmamıştır, kömürlerle milletin gözünü siyaha boyamıştır.
akp dağıtmadı bizzat devletin valisi dağıttı cümlesiyle çökertilecek düşünce.
türkiye'nin %47'si kömürle ısınmadığıan göre doğrudur.

gerçi biz doğalgazla ısınıyoruz ama biz de kesin geri kafalı, yobaz, gerici, şeriatçı ya da bölücüyüzdür.
aslında bakarsanız bir bakımdan doğrudur, evet kömür dağıtmamıştır çünkü bu yanan siyah maddeye kömür demek için ya kör ya hissiz yada koku alma duyusundan yoksun olmak gerekir, bu bildiğniz plastik gibi 5 çuval atınca yanamayan siyah tortuldur .
bu başlığı açan arkadaş ispatlayabilir misin böyle bir olayın olmadığını? mümkün değil çünkü külliyen yalan.
kömürü bırakın ak parti bazı illerde beyaz eşya olayına girmiştir ve tufayı vurmuştur.
tam tersine, dağınık duran kömürleri sahiplenip kömürlerin ziyan olmasını engellemiştir. onları torbalayıp üzerlerine akp etiketi yapıştırıp karbon katkısıyla zenginleştirip kömürlere nitelik katıp onları.. onları...