bugün

29 ekim kutlamalarının kaldırılmasından sonra şimdi kutlamaya giden otobüslerin gidişini engellemeleriyle birlikte sağır sultanın bile duyup kabullendiği gerçektir. en kısa zamanda bu türk ve cumhuriyet düşmanları iktidardan indirilmelidir.
(bkz: yüce divan)
bravo dediğim yazar düşüncesidir. benim her gün dedğim lafı nihayet birisi çıkıp söyledi.
20. yüzyılın başlarında birilerinin iyice zıvanadan çıkması hadisesine çok benzemektedir. gören de 100 senelik tarihimiz var sanacak amk.
hürriyetten rahatsız olmuş, padişah kulu olmayı özlemişleri rahatsız etmemektedir.
Biz yıllar önce ''Bu yapılanların özgürlükle demokrasinin kurumsallaşmasıyla ilgisi yok tamamen rövanşist bir duyguyla faşist dikta rejiminin temelleri atılıyor'' dediğimiz zaman endişeli modern, ulusalcı pist kemalist diye damgalanıp küçümseniyorduk. O yetmez ama evetçileri konformist dönek liberalleri bir gün karaborsadan bira almaya çalışırken görürsem tek bir şey söyleyeceğim... '' O şemsiye artık açılmaz hacım''
ne zaman zıvanaya girdi ki diye cevap verilecek doğru söz.
bana islam'ı toplumsal çevreden dışlamayacağınıza dair garanti verin, oy vereyim.

sekülerizmi bu ülkenin temel prensibi haline getirmeyeceğinizi kanıtlayın, oy köpeğiniz olsun.

politikada akılcı stratejilerle gelin, oy vermeyen namerttir.

gerçek anlamda siyasi beyinlerle proje yönetimi yapacağınızı teminatla karara bağlayan, oyum sizindir.

ama bunların hiçbirini yapmayıp da, ''bize neden oy verilmiyor?'' demeniz abestir.

akp, kötünün iyisidir.

kötünün biraz daha iyisi olan her parti, akp'yi yerle yeksan edebilir.
Aslında ak parti düşmanlarının zıvanadan çıkması ile orantılıdır. Öyle yalanlara inanmaya başladılar ki çocuklar bile güler bunlara. Sanki zannedersiniz ki türkiye cumhuriyetde içki yasaklandı. lan alt tarafı saat 10 dan sonra içki satan yerler kapatılacak, ibadet yerlerine ve eğitim kurumlarına yakım bölgerelede alkollü içecek satılamayacak. Bunlar kötü bir şey olsa sizden önce ben itiraz ederdim. Size kimse içki içmeyeceksiniz demiyor ne bok içerseniz için a.q bize ne öteye daha çabuk gidersiniz. Devletiniz çoluğunuzu çocuğunuzu korumak için okullara yakın alanlarda içki sattırmıyor. daha ne istiyorsunuz. Çocuklarınızın o boktan şeyi içmesinimi istiyorsunuz. Ulan içki sağlığa çokmu yaralı? Ama sizide anlıyorum derdiniz içki değil derdiniz islam.
Bu ülkenin %95 i sizin gibi düşünmüyor. yıllardır oluşturduğunuz, keyfini sürdüğünüz düzende çöküyor feryadınız bundan.
(bkz: cem uzan a hapis şoku).
kötünün iyisidir diyerek ülkenin bölünmez bütünlüğü tehlikede,
kötünün iyisidir diyerek onca şehidin kanı yerde kalıyor,
kötünün iyisi deyip başka parti mi var deyip ne kadar yanlış yaptığımızı göremez olmuşuz,

apo çıksın, kürdistan ilan edilsin, diyarbakırda başkent olsun o zaman kötünün iyisini götünüze sokabilirsiniz.
chp nin somut bir neden bulamadığında akp yi kötülemesi için kullandığı deyim
(bkz: zıvana)
illaki götünün alenen sikilmesini bekleyen halkın sayesindedir.
kendi tarafında olmayan herkesin her an tutuklanma, işinden olma gibi tehlikelerle karşı karşıya kalmasından dolayı doğru olan tespittir. gezi olaylarında divan otelin sergilediği tavırdan dolayı, koç grubunun kazandığı Türkiye' nin ilk milli savaş gemisi milgem ihalesinin iptali ve bu sabah ki tgb baskınları buna en güncel örneklerdir.
hesap sorulma korkusuyla olandır.
akepe hükümet değil, derdi devletle olan, amaçları devleti çökertmek olan,

en uç sağdan en uç sola tüm radikal grupları cem etmiş bir terör örgütüdür.

hedefleri soyarak devleti güçsüz düşürmek ve çökertmek ve cumhuriyeti yıkmakdır.

tekrar ediyorum akape çok tehlikeli bir terör örgütüdür,

test edelim ; bir kaç sene önce emevi camisinde namaz kılacaz esadı gönderecez

palavralarını sıkıyorlar, e peki ya netice ? g.te giren 2.5 milyon işsiz güçsüz ne yapacağını

bilemez Suriyeli ve arkasından gelen ekonomik çöküntü.

tekrar ediyorum akape çok tehlikeli bir terör örgütüdür ve hedefine herşeye rağmen gitmeye

kendisine engel olmak isteyenleri dinsiz kafir vs iddialarla bertaraf etmeye çalışmaktadır

velev ki adam dinsiz ya sen din otoritesimisin ? o çalmanın serbest namazları aksatmanın yasak

olduğu dinin adı ne.