bugün

"akp hiç gitmeyecek" diyen kitleyle aynı kafadadır.
iki kitleden de daha ahmakca düşünen kitledir.
rektör dövünce iktidar olacaklarını sanarlar.
kafası çok güzel olan kitledir.
kafası çok güzel olan kitledir. buzdolabında saklamalarını tavsiye ederim.

edit : arkadaşım kullanmayın işte, çok güzel o kafa, deep-freeze de saklayın kafanızı. harcamayın sözlükte falan.
türkiye'bu kadar ahmak bir kitle olacağını zannetmiyorum.
akp giderse daha iyisi gelecek demektir ve bu chp değil. türkiye sanmıyorum ki ortaçağ a geri dönsün.
chp nin bir gün %50 oy sağlayabileceğine inanan bir kitledir. o gün mayaların takvimine göre sakat bir gündür.
akp gider belki ama chp'nin bu kafayla iktidar olması pembe bir rüyadan başka birşey değildir. iktidar olmak istiyorsa önce "halk" kavramının ne olduğunu çok ama çok iyi öğrenmesi gerekir, halkı koyun olarak tanımladığı sürece anca babayı alır.
hayal kırıklığına uğrayacak kitledir. yok efendim öyle bir şey..
çok saftırlar efenim. evet çok net.
ulke halkini tanimayan kitledir.
bunların yanında akp gitsin de ne gelirse gelsin diyen bir kitle vardır. badem bıyıklı tipsiz gerizekalı* ibnelerden sıkılmış kitledir.
fena halde yanılan kitledir.

erdoğan gider, başka bir mümin!! gelir kavalıyla.

seçmen kütlesi hep beraber o sese doğru gider.
hayal alemindedir aynı akp liler gibi. malumunuz akp toplama bir partidir, chp ise tabanı olmakla beraber asla sağcılardan oy alamayacak bir partidir. tarihimize baktığımız zaman tek başına iktidar olan sol parti olmadığından bu hayal imkansızdır.

bunların ters istikametinde olan akp liler ise daha önce kaç partilerinin telef olduğunu unutmuşlar galiba. ampulü abd taktı, değiştireceği zaman değiştirir zaten.

sonuç olarak mhp ve chp siyaset arenasını epey daha işgal eder ama bazı hödükler bilsin ki bu alemden ilk önce ampul gider.
akp gidecekse, MHP başa gelsin diyenlerin sayısından az olan kitledir.

yeterki gitsin de. kim gelirse gelsin amk.
akil kitledir. chp tek başına iktidara gelecek raddede değildir. ama, koalisyon iktidarı, denetimsiz tek parti iktidarından evladır. denetimsiz güç iktidarları yozlaştırır. başındna beri niyeti bozuk akp'nin zaman içine pervasızlaşarak yozlaşmada dip yaptığını her gün yaşıyoruz.

tek parti türkiye için her zaman diktaya açılan kapı olmuştur.
Öyle bir kitle varsa şayet, şuursuz kitledir. Zira abd kimi isterse o parti iktidara gelir ve abd ne kadar isterse o kadar iktidarda kalır. Biraz dünya düzeninden anlayan herkes bunu bilir.
pek bi umudu olmayan kitledir o zaman.
doğru düşünen kitledir. ulan 27 tane entry girilmiş bir tanesi de bunu yazmamış. lan gerizekalılar. chp'nin şu anda kemik kitleden alacağı oy oranı %25'tir minimum.
diyelim ki yeni bir parti kuruldu. atıyorum abdullah gül ya da bülent arınç çıktı yeni bir parti kurdu. tayyip erdoğan da "bunlara oy vermeyin bunlar beni sattı" dedi.
o zaman akp'nin oyları yarı yarıya düşecektir. şimdiki oy oranının %40 olduğunu varsayarsak, %20'ye kadar düşer. %5-6 civarı oy mhp'ye gider. kalanlar da kurulan yeni partiye. zaten akp'nin düşmesi için tek çare akp tabanından birinin yeni bir parti kurmasıdır. bundan başka bir seçenek yok. kimse kendini kandırmasın.
yani akp düşerse chp'den başka aday yok iktidar için. tarafsız olarak söylüyorum bunu.
bazı salaklar da chp ortaçağa götürür falan yazmış. olm harbi ne içtiniz lan doğru söyleyin * chp'nin şu anki kadrosu, akp'nin amatör, dinci ve amerikancı kadrosundan bin kat daha iyidir şu durumda. sadece objektif düşünebilirseniz anlarsınız bunu. ama tabi ben kime diyorum objektif düşünün diye. o da var. amına kodumun salakları kendi halkını düşman gibi görüyor.
gidin kılıçdaroğlu'nun 3-5 konuşmasını dinleyin. din düşmanı olmadığını anlarsınız.

bakın ne diyor kılıçdaroğlu; "Ramazan Ayında bir müslüman ‘Allahu ekber’ diyerek başka bir Müslüman’ı öldürüyor, bunu kabul etmek mümkün değildir. Daha birkaç gün önce çok sayıda Müslüman öldürüldü, katledildi. Irak’ta 5 milyon çocuk babasız kaldı, yetim kaldı. Bu coğrafyanın, Hacı Bektaş’ın mesajını, Mevlana’nın mesajını bütün dünyaya haykırmalıyız, bütün komşularımıza söylemeliyiz. Barışı, huzuru istiyoruz."

bu bir din düşmanının söyleyeceği söz mü? oturun bir düşünün. neye karşı olduğunuzun farkında değilsiniz daha.