bugün

toplumun cahilliğiyle hükütmetin ne alakası var amk? herkesin anne babası hocası aynı mı tirrek?
Fen liselerine yapılan zulümün neden olduğu durum. Son iki seçimde ak partiye oy vermiş biri olarak söylüyorum eğitim ak partinin en yumuşak karnı. Kaliteyi gittikçe aşağı çekiyorlar hatta şu an varla yok arası bir yerde. Eskiden bir ilde bir tane fen lisesi olurdu. Sonra bazı büyük şehirlerde 2 oldu ona eyvallah ama şu an ilçelere açıyorlar. Adı fen lisesi sadece içeriği nedir Allah bilir. Ha bir de her boşluğa imam hatip yapmaları var ya insanı çileden çıkarıyor. Tamam o da lazım kesinlikle karşı Değilim ama bu kadar da olmaz ki kardeşim. Adam akıllı laboratuvarı olmayan fen liseleri varken parayı oralara harcamak saçmalık.
Okuyup da Aziz Sancar karakterinde bir adam olacaksa ne ala, yoksa ortaokul mezunu bir vatanseveri; odtülü hainlere, opambuk, cdundar gibi köpeklere değişmem. O profesör de bu minvalde bir şeyler söyledi. Eşşşek gibi anladınız adamın haklı olduğunu. Salağa yatmayın.
Düzeltme: Harbi salak da olabilirsiniz tabii. O ihtimali düşünmemiştim.
zihniyetleri sakat olduğu için.

bilim düşmanı bir zihniyetin yöneteceği eğitim sisteminden başka ne beklenir ki?

şu kadar basit bir gerçeği bile göremiyorlar: bir öğrencinin gün içinde alabileceği ders saati bellidir; sınırlıdır. sen sırf işine geliyor ve mal tabanınında hoşuna gidiyor diye ders programını -sözde- seçmeli din dersleriyle doldurursan, sonucun ne olmasını beklersin? oecd ülkelerinde yapılan pisa değerlendirmelerinin sonuçları ortada... eğitim akp döneminde sürekli irtifa kaybediyor. tamam, eskiden de süper değildi ama daha da kötüye gittiği açık..

eğitim sadece okul yapmakla olmaz. müfredatın siktirikse istersen öğrenci sayısı kadar okul yap nafile...
imam osurduğu içindir.
adamların rektörü bile cahil sevici. belli değil mi neden olduğu?
dini eğitim konusunda atak yaptık hamdolsun

arada tecavüz falan olsa da fıtratında var amk.
https://scontent-cdg2-1.x...9b268d1c3&oe=577A569A
Çünkü eşeğin zikinden dolayı. Sabahtan akşama kadar eğitim sistemiyle oynarsan böyle olur.
güncel Önemli Başlıklar