bugün

akp nin bu sıkı dayatmasından bıktık yeminle. vay efendim, arabada sigara içmek yok vay efendim, alkole zam. saat 10 dan sonra içki satışı yok. laan çakal! orda dur bir kere. isteyen namazını kılar isteyen alkolünü alır. buna devlet olarak karışamazsın sen yani. akp den sonra dinden soğudum, evet.

edit: he amına koyim dine soğuktum akp de bahane oldu. yanacak olan benim sanane yarram diyesi geliyor insanın. aa 1 saniye, dedim ya la.
insanı dinden imandan soğuttular.
(bkz: kolay bir din olarak akp dini)
"dine soğuktum akp bahane oldu." demiyorlarda...

çok rastlanıyor son zamanlarda böylesine. moda sanırım.

edit: ayrıca senin dine olan samimiyetin ve bağın bir partiye bağlıysa... neyse.
(bkz: papaza kızıp oruç bozmak)
bahane arayan gevşeklerin iddiasıdır. arkadaşım biz ak parti döneminde özgürlüklerin artmasına şahit olduk. içinizdeki kin, nefret, haset böyle irin gibi akıyor işte. sizin müslümanlığınız chp müslümanlığı. namaz kılınmasın, oruç tutulmasın, başörtüsü yasaklansın hemen mutlu olursunuz. evet.
inancı zayıf olanların uydurmasıdır.
dinle çok işi olmayanların sığınağıdır.
dinden soğumadık belki ama, dini yanlış anlatanların desteklediği bir parti olduğu kesin.
(bkz: feytullah gülen)
yahudi-hıristiyan cennete
dini tam anlayamamis kavrayamamis birey soylemi.
akp dinde degisiklik mi yapti hayirdir? 5 vakit namaxi 15 vakte mi cikardi? yilda en az iki kere hacca gidilecek diye anayasa degisikligi mi yapti?
senin icinde yok. once icine al sonra sogudum de.
dinden değilde canım vatanımdan soğudum bana deseler ki sevdiğin insanları alıcaksın almanya'ya gidiceksin deseler koşulsuz kabul ederim çekilcek bir yanı kalmadı ahh tayıp efendi ahh .
dinden tabiki soğumadık fakat türbandı, alkol yasağıydı, yok Tc kaldırmakdı falan filan derken bu yolun yol olmadığını düşünerek bizi kısıtlamaya çalıştıklarını gördükçe içimizdeki asi çocuklar boy göstermeye başladı.
-din'in- üzerinden siyaset yapılacak kadar ucuz bir şey olmasından kaynaklanan durum. dini değerler ve ritüeller toplum üzerinde çok değerli ! olsaydı siyasete bulaştırılıp kirletilmezdi.
akp li olunabilir ( bu zeka seviyesinde normal ) ama onu deli gibi savunmak oldukça aşağılayıcı bir durum olsa gerek . daha da kötüsü kişinin bu mallığının farkına varamaması
"AKP'den dolayı dine daha da ısındım" diyenlerle karşı karşıya olanların söyledikleri cümle. evet ben ise akepe'den sonra dine daha da bir ısındım.

sigara dumanından rahatsız olan birisi olduğum için, ayyaş insanların saçma sapan rahatsız edici hareketlerinden tiksindiğim için ve bu insanların çevrelerine ve diğer insanlara verdikleri zararlardan bıktığım için iyi ki akepe var diyorum. isteyen namazını kılar isteyen kılmaz. zaten akepe'nin de zorla namaz kıldırma gibi bir uygulaması yok...

isteyen sigarasını ve alkolünü içer. Evet, ama diğerlerinin sağlığına, can güvenliğine zarar vermeden....E bi zahmet yani...