bugün

çok doğru bir tespit.

akpliler o kadar övünüyor avrupa'da %60 oyumuz var diye. daha bugüne kadar avrupa'daki bir pkk ofisine bomba atıldığını görmedim aq. bırak diplomatik kanalları, kontrgerillanın s'si bile yok.

edit: (özelden sorulmuş) kontrgerillanın sapında var "s" ...
Bir devletin kötü yönetimle düşürüldüğü utanç verici durumdur.

Uluslararası arenada pkk gibi iğrenç bir terör örgütü kadar bile sözüne güvenilmeyen bir ülke haline geldik.

2002 yılında pkk bütün belli başlı ülkelerce terör örgütü olarak kabul ediliyordu. Ama ak partinin açılım sürecinde kendi eliyle yaptığı aklama faaliyeti nedeniyle pkk terör örgütü listelerinden çıkarıldı. Bugün gelinen noktanın sorumluları açılım süreci denen rezalette öcalanı ve pkkyı bağırlarına basan ak partililerdir.

görsel
Avrupalı monşerler de mi akp yi sevmiyor yoksa ? Hala anlamadınız ya ben ona yanıyorum. Heriflerin zoru bizimle. Türklerle, müslümanlarla. Türk devleti onlara ters gelen. Uymayan. Türkleri esir etmek, istedikleri tam da bu işte.

Onlar etliye sütlüye karışmayan, uyumlu uysal layt müslümanlar istiyor. Onlar batının emperyalizmine susan ses çıkartmayan ürkek korkak pısırık çapsız liderler/toplumlar istiyorlar. Onlar birtakım siyasi ve ekonomik sebeplerle her türlü tavizleri veren bir ülke istiyor. Onların gözü anadolu da. Onlar kiralık ve satılık hainler arıyorlar. Geçti o devirler.

Öyle yağma yok. Nahhh alırlar. Cesedimizi çiğneseler de alamazlar.
pkk'nın suudi arabistan'da temsilcilik açması hadisesi ile sadece avrupa'da yaşanmadığı kanıtlanan bir olgu.

akp türkiye dışındaki pkk organlarıyla bir husumet yaşamıyor ya. bu kadar açık demek ki...