bugün

deliler gibi , çılgınlar gibi değil de gayet de aklı başında sevmektir. sevdiğinin farkında olmaktır.
her siki arabeskleştiren, ajiteye döken, sevmesini beceremeyen, zır zır ağlayan, kadın-erkek fark etmeksizin (sadece sevgili falan değil dostlukta da aile sevgisinde de her bokta) insan gibi sevemeyen türk milletinin beceremeyeceği iştir. ayrılır götünü yırtar, sevgili olur götünü yırtar lan daha geçen gün "allahım bütün gün sevgilisinden bahsetti bu kadınlar gerizekalı mı cidden?" diyen bi gerçekten aklı başında ve zeki bi "kadınla" sohbet ettim. bakın kadın diyorum varın siz ötesini düşünün.

biz sevemeyiz, mesajlaşırız, her dakka göt göte dururuz, yalnız kalamayız, birey olamayız, ailemizden ayrılamayız böyleyiz işte böyle oldukça da sevemeyiz sadece şov yaparız, belirmek isteriz. boka üşüşen sinekler gibiyiz. ulan biraz birey olun arkadaş biraz "insan" gibi biraz ağır olun, her sikinizi bağırmayın ortalıkta az sesinizi kısın. yıpratmayın sadece "sevin" ve sevdiğiniz her kimse dünyanın en aptal insanın yapacağı gibi "ayhh bis hiç ayrılmiycez hep mutlu olcez" demeyin gerçeği görün, hayatı görün, acıyı da tatlıyı da "samimi" yaşayın. farkında olun lan ayık olun işte.
Üzülürsün yiğidim.