bugün

Cehennemin ön gösterimi olduğunu düşündüğüm sonu gelmeyen dizi.
erler film'in hala 70'ler mantığıyla çektiği,izlenmemesi şiddetle tavsiye edilen dizidir.
acayip bi boktan dizi olmasına rağmen cumartesi günşeri en yüksek reyting alan programlardan biridir.
bazı sahnelerinde güldüğüm ama genelde televizyonda birşey bulamayıp sıkıntıdan izlediğim dizidir.
5 yaşında kız çocuğu gibi yere oturup yerleri tekmeleyerek 'bit artık bit bit yeter nolur bit' diye bağırmak istediğim dizidir.
arka sokaklar ve akasya durağı , her ikiside oyunculuklar ve konular itibariyle
türk televizyon tarihinin en kötü dizileri , fakat buna rağmen yayınlandıkları günler
hatta tekrarlarının bile yüksek reyting almış olması türk insanının ne kadar kalitesiz yapımları beğendiğinin kanıtıdır ki bu nedenle bu ülkede hiç bir zaman amerikan dizileri gibi diziler yapılamayacaktır , düşünsenize hala bu halk mehmet ali erbil'e prim vermektedir . çok sinirlendim be !!!

benjamin odunu getir yavrum ...
Her gün öğle saatlerine doğru televizyonu açıp, küfürler yağdırdığım, Bayağı, basit, kültürsüz Türk dizisi.
" bunu hangi insan oturup izliyo " dan çıkıp, bunun için harcanan paraya, emeğe ve zamana yazık diye düşünülen dizi.
çok yazık...
not: oyuncuların hakkını yemeyelim içinde çok iyi oyuncular barındırıyor ama artık bit ne olur bit git...
reklamından bile nefret ettiğim dizi. ulan o dizinin reklamını neden 4x oynatıyosunuz niye benim midemi bulandırıyosunuz anlamıyorum!
cennet mahallesi dizisinin konulari islenir senaryolarinda hep. Zaten bazi muziklerde o diziden alinmistir.
(bkz: cennet mahallesi)
kanal d nin 6 saatte 1 yayınladığı dizidir. içinde güldürü unsuru bulunmayan dizidir.
kanal d nin gece gündüz yayınladığı dizidir. iyice baymış dizidir.
halamların izlediği dizi. ciddi ciddi gülüyorlar lan... hele küçük oğlunun favori karakteri ali cemal mi ne laz var ya ha o işte. her bölümde zengin oluyorlar mı soruma ise evet cevabı almama rağmen eee neden izliyonuz hacu soruma cevap alamadım. korkuyorum, utanıyorum sözlük.
fragmanları hep aynı olan dizidir.
şöyle ki efenim ; hızlı hızlı geçiş sinanın aboouuuvv demesi sonrasında ali kemalin uyyy demesi sonra türkü ve akasya durağı bilmem ne zaman kanal d de.
bir rivayete göre de bernd schuster aslında altmışların futbolu değil altmışların dizisi demek istemiştir fakat çevirmen olayı yanlış anlamış veya futbolculardan para almıştır.
bitmek bilmeyen dizidir. yani dizinin bitmesini geçtim, sezon finali de yapmıyorlar ve hatta "yeni gününde ve saatinde" devam ediyorlar.

çiçek taksi de süper bir dizi değildi belki; ama akasya durağının, çiçek taksinin ç'si olamayacağı kesindir.
fragmanın da alp kırşan ı gördüm. bişey amaçlıyorlar ama anlayamadım. amerikanın işi olabilir.
yaz- kış, gece- gündüz demeden yayın hayatına aralıksız devam eden dizi. millette sıkılmadan izliyor.
yeter bitsin artık dediğim dizi. sürekli aynı şeyler tekrarlanıyor. bikaç bölümde bi osman aganın kızı evlenmeye kalkıyor ama her seferinde evlenemeden nikah masasından kalkıyor. yeter artık yani uzatmanın anlamı yok.
yeni bir çiçek taksi olma çabası içine girip olamayan dizidir. karakterlerin başına hep kötü olaylar gelir. dizide taksiciler taksicilikten çok polislik görevini üstlenir.
bu diziye gülenin osuruk kadar aklı yoktur. iki senedir kim izliyor bilmiyorum.

reyting almamasına rağmen ısrarla yayında tutulmasının sebebi belki de misyonerlik iddialarıdır bilemeyeceğim.
çekimlerinde 100 lira aşılmıyorsa sponsor olabilecegim dizidir ama o dizinin getirisi ne olabilirki bana düşünmek lazım.
ciddi ciddi izleyicilerinin olduğunu sonunda kabullendiğim dizidir. yoksa bu dizi hala nasıl yayından kaldırılmıyor anlamak mümkün değil.
her bölümü bir öncekinin aynısı olan dizi. hemen hemen her bölümde sinan'a ya piyangodan ya da at yarışından para çıkıyo sonra bilet kayboluyo felan millette salak gibi izliyo.
dilek denen kızın her milletten biriyle çıkıp ertesi gün evlenmeye kalktığı dizidir. kız her kıtadan biriyle çıktı be hocam.
güncel Önemli Başlıklar