bugün

akasya durağının içine eden tvdir, aptaldır.

geçen gün oturmuş akasya durağı'nı izleyip yarılıyodum ali kemal'e falan muhaha çok komik ya bizim peder böyle şeyler izleyerek entellektüyel tarzıma leke sürüyorsun orospu çocuğu deyip beni dövse de o gözüm mor, burnum kanar halde izlemeye devam ediyom bence dünya tarihinin en komik dizisi valla spartaküs gibi güzel aynı bence bi meme eksik ona da ben hayal ediyom açık, neyse işte tam en güzel yerindeydim, köpeğim rıdvan kuşum cemil'le saklambaç oynuyodu peder de yan odada annemi dövüyodu, dedem de babaannemi öpüyodu bunaklar ya o yaşta iğrenç bence, ben de 6 aylık kardeşimle gülmekten yarılırken bi baktım tv buuum diye patladı, açıkta kalmış karga gibi ağlmaya başladım, peder içerden koştu, kore gazisi sapık dedem taramalıyla allah allah diye odadan çıktı baktım tvyi taradı, zaten tv yanıyodu manyak ya, peder ben patlattım sandı ve yanan tv ye kafamı soktu valla başım yandı acayip acıyo ya siliverdin sürdüydü babaannem ama hala yanıyor valla cayır cayır meksikano gibi, şimdi akasya durağını nerde izlicem ben ya pedere yeni tv aldı 64 taksit ama odaya sokmuyo beni tünel kazıp izlicem valla andi dufreynz gibi ama zenci yok yanımda zenci önemli pipisi büyük bi kere.
saçma türk dizilerine dayanamayıp kendini infilak etmiş tv'dir candır. *
o zaman patlamamış olması gereken televizyondur.
deli saçması bir diziye daha fazla dayanamayıp self-destruction moduna girip patlayan tv'dir. arka sokaklar izle daha iyi lan.
(bkz: akasya durağının en güzel yeri)
Demek ki bittiği ana denk gelmiştir.