bugün

açık söylüyorum orosbu çocukluğudur.

kendileri için mübah grdüklerini başkasına namübah görmenini izahı yok.

türlü türlü fikriyatı savunup, -ki bunun içinde sapkın ve teröre tahvil edilmiş fikirlerde vardır- iş bizim kendi fikriyatımıza savunmaya geldi mi kaç para alıyorsun demek şerefsizlik örneğidir.

ben kendi şahsımca erdoğan ın dürüst bir adam olduğuna inanıyorum. çevresindekiler belki hata yapmıştır o hatanını cezasını da erdoğan ın vereceğine inanıyorum. işte bu güveni verene lider deniyor.

bu benim samimi fikrim. ve ben fikrim için kimsede para almıyorum. emin olun benim gibi düşünenlerde bu şeklde davranıyor.

kendi menfaati için anasını, bacısını, karısını bile pazarlayacak tiynettekiler bize ahlak ve fikir dersi vermesinler!
- akp'yi savununca kaç para alıyorsun şakirt kardeş ?
+ 1 paket makarna. para almıyorum.
- haaaa! ayni yardım desene.
çünkü bu kadar yaşananı görmezden gelmek, hatta savunmak için çıkar ilişkisi lazım. he zeka geriliği varsa kusura bakmasınlar o ayrı bir konu.
malların yaptığıdır. az önce bir tanesine daha rastladım bu malların.

bizim davamız sizin gibi satılık değil.
yanlış yapmaktır hemde çok yanlış.

kimi orospu parasız orospuluk yapmaz ama bazı orospular vardır ki parasız yatar. velhasıl kelam bir orospu orospuysa orospudur orospu. *
Bir insan bir siyasi partiyi desteklemesi onun paralı bir troll oldugunu göstermez gönül vermiştir yapar kimse de karişamaz.