bugün

ülkenin yüzde 20'si gelişmeyi istemeyip, yakıp yıkma taraftarı olsa da diğer yüzde 80'i gelişmesinden ve daha da büyümesinden yana. diğer partilere bakıldığında anlaşılan bir gerçek vardır ki muhalefet ve mecliste olmayan diğerleri ülkede anarşi ortamının sürüp gitmesini istiyor.

tekrar barışçıl günlere dönmek isteyen vatandaşlarımız bunu sadece ak partinin yapacağını anlamıştır. yüzde 20'si anarşizm yanlısı ise diğer yüzde 80'i barıştan yanadır, iyi niyetlidir. ülkede huzur isteyen bütün halk oyunu ak partiye verecektir bu da en az yüzde 80 oyla gerçekleşecektir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
bir iki mitingle yunanistan'ın da koşarak gelip akp'ye oy verebileceği gerçeğinin yanında hiç bir şeydir. %180
yer çekiminin olmayışı gerçekliğiyle aynı seviyededir.
akp'nin bir sonraki seçimlere afganistan'dan katılacağı varsayımı ile dile getirilen düşüncedir. başarısız bir sonuç olacaktır. akp'nin bu düşük oy oranını arttırabilmesi için ski taşşağı da yasaklaması gerekmektedir.
Bunu yazanın kafasından bende istiyorum diye düşündüren yazıdır.
ak parti diğerleri gibi kendini darı ambarında hissedecek kadar aç(oy oranı olarak) olmadıklarından bu tür abartılarla iştigal etmezler/etmeye ihtiyaç duymamalıdırlar. neticede rakip yoksa zaferin anlamı olmaz.
hemen söyleyelim seçimlere kadar değişik bir durum olmazsa akp ni oyu en fazla yüzde 55 bandına yaklaşır.

ama şunları duyacağız,

"cehapenin oyu yüzde 45"
"mehapenin oyu yüzde 35"

neticede biri hesap uzmanı diğeri metametikçi...
kesinlikle yüzde 80'in yukarısı var, aşağısı yoktur. Her ne kadar Eylemci solcuların korkulu rüyası olsa da tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaklar.
ülkede az düşünen insan sayısının arttığını gösterir.
geri kalan yüzde 20'nin bu ülkenin gerçeklerini görebilme ve bunu beynine sokamayan yüzde 80'ine bedel olacağı gerçeğidir.
ülkenin boş düşünen insan sayısının arttığını gösteren tespittir.
Canim ulkemde yobazlarin git gide arttigini gosterir eger gercek olursa ki olursa giderim bu ulkeden.
ülkede o kadar koyun ve göt kılı olmadığına göre gerçekleşmesi zordur.
yüzde 99 alsada, %1'i inkar edebilirmisin ?.. yok sayabilirmisin ?..

Ana rahmine düşen en aptal sperm bir yazarımızın aforizması.
imkansız olandır.
ilkokuldaki cocuklara da oy kullandirirsa olabilecek olay.
yuzde 80 gercekci bi rakam degil. ak partinin kendisi de boyle dusunmuyor zaten
gercek olan var o da akp tabaninin yuzde 40 a dayandigidir. yani bugun secim olsa akp nin alacagi oy orani en ez yuzde 40 dir.
fena işkembeden sallanmış yanlış tespit. Abartmayın amk
hadi yüzde 79 desen neyse de 80 ne olum.
m.e.b tarafından 2013-2014 eğitim öğretim yılında orantısız zeka adlı ders orta öğretim müfredatlarına zorunlu ders olarak konulmadan önce bazı uyanıklar herzaman oldugu gibi şifreyle katakuliyle önceden bu dersin bilgilerini öğrenip uzman oldular durum çok kötü çok vahim çünkü bu derste başarılı olanlar aşırı derece salaklaşıp saçmalama üstadı oluyorlar..

örnek; yukardaki entry

ulan demezler mi adama hani mhp size 3-5 puan oy kaptırdı geriye %10 u kaldı hayatta bdp liler akp ye oy verildiği duyulmuşmudur gelin güneydoğuya adamı öldürsen zoruna gitmez akp ye oy ver dersen mhp ye veririm akp ye oy vermem deyip sanki onaküfretmişsin gibi olur.. %8 de ordan etti sana %18 kemik oy..

chp %2 mi oy alacak akp %80 oy almayı başarırsa...

ben devlet yetkililerien sesleniyorum lütfen makarnayı yasaklayın uyuşturucu sınıfına koyun artık bazıları hayaldan öte sallamaya başladılar marihuana içen birinin beyni o kadar uçmaz..

tövbe edin ey müslümanlar dindarım diyen kişi yalan iftiar etmez söylemez.. dini çıkarlarınıza alet etmeyin..
o oylar yüzde 50 den yüzde 80 ne nasıl çıkacak çok derin düşünceler'de olduğum bir konudur.
O zaman chp de nasyonal sosyalist bir tavırla hükümete baskın yapıp führer Kılıçdaroğlu'nu başa getirir denilen saçma ütopyanın saçma sapan fikrini akla getirendir.
----------
Mein führer.
----------
gezicilerin antipatik tutum ve davranışları sonucu olacak olan.
oya sahteciliğin biraz daha sokulmasıyla gerçekleşecek eylem.
ülkede hala %50 nin akapeye oy verdiğini sananlar var.
insanın gülerken sıçacağını getiren iddiadır.
(bkz: yavaş alsın da saçı başı dağılmasın)