bugün

ayıptır ayıp. ulan ak partinin milyar dolarlar harcadıgı metroyu,metrobüsü,tünelleri kullan ak partinin polisine taş at. yuh amk. yazık size.

edit: neymiş efendim bizim paramızmış, amk biz cumhuriyet kuruldugundan beri vergi veriyoruz şimdiye kadar niye yoktu? sonra metro taksime gitmiyormuş, tamam canım senin için kordinatları veriyorum son duragın,sanki pilot amk cocugu iniş yapacak.

edit 2: beni çaylak yapan sözde düşünce özgürlüğünü destekleyen, protesto yapan öğrencilere gaz sıkan polisi topa tutan laikleri kınıyorum, elimde ne taş ne sopa var sadece klavye ama buna bile tahammül edemediniz,aciz korkaklar sizi.
yapınlan avm ve köprüyü en çok kullanacak pijler le aynı olan şahıslardır.
tayyip erdoğanın ülkesinde yaşayıp metrosuna otobüsüne bin, sonrada protesto et! tamamen nankörlüktür.
beyinsiz insanın önermesidir. a be gerizekalı, akp belediyesi döneminde yapıldı diye onun mu oldu! senin, benim cebimden çıkanlarla oldu! adamlar siktirip giderken metroyu da mı götürecek diye sorarım sana. ya da en iyisi sen siktir git!
ödediğimiz vergilerle,faturalarda sikindirik yerlerden alınan paralarla yaptırılan metro kimin metrosudur ki diye sorulmalıdır.
nankörlük bu, tezatlık bu, cahillik bu, bu ülkenin çok daha önemli sorunları varken hemde... ülkenin daha hızlı gelişmesi için muhalefetin daha iyi çalışması lazım böyle ucuz hamlelerle olmaz
Bazı kemalit köpeklerin hoşuna giden durum.
taksime metronun gitmediğini bilmeyen malların beyanıdır. Taksimden Mecidiyeköye gaz sıka sıka arkalarına panzeri alarak geldi piçler.
(bkz: yav he he)