benim de desteklediğim plandır. ülkedeki cemaatler bitsin.

yalnız 13 yıl boyunca neredeydi bunlar?
nurcu değildir nurcu olsa duramazdın.
(bkz: bitiriyor efendim durduramıyoruz)

ak parti hükümetini sevmiyorum ama bu hak yiyen , kendi yandaşlarına torpil yapan , tek hayali istediĞi meslek ( polis vb) olan insanların hayallerini çalan , HALKI GENÇLERE KARŞI GALEYANA GETiREN ( GEZi PARKI) , gencecik beyinleri yıkayan bu din şaklabanlarına az bile. Bide twitterdan tag açıyorlar. size nah destek. gezi parkı zamanını unutmadık.
Devam devam bitirin heosini.
Akp on üç yıl boyunca cemaatlere ses çıkarmadı çünkü bu seviyeye gelmelerinde onların da çok büyük payı var. en çok da gülen cemaati ön plana çıktığı için gündemde o var. ancak bunun yanında başka küçük cemaatler de var. malesef islam coğrafyasında baktığımızda insanlar müslümanlıklarından ziyade mezhep,tarikat ve cemaatlerini ön plana çıkarıyor.bunun yanında türkiye'de akla hayale gelmeyen cemaat oluşumları var.özellikle gülen cemaatinin en büyük hatalarından biri bu on üç yıl boyunca iktidar ortağı olmak istemesiydi.bunun için de muazzam bir kadrolaşma yapıldı.akp ise bu boşluğu kurmuş olduğu dernek ve vakıflarla doldurmaya çalışıyor.
cemaatler ülkeyi bitirmeden uygulamaya geçirmesi gereken plan.

tabi gerçek müslümansalar. ! müslümanlığı cemaatlere böldüler amk.
hani bir şey yer yer şişer sonra parçalanır ya, işte cemaat- akp de öyledir. bunlar birlikte yediler bu ülkeyi ve şişip şişip patladılar. akp bundan sonra artık dağılma sürecine girmiştir. bu süreç de çöküşünü getirecek.