bugün

bire bir ses kayıtlarına montaj diyip ,ayakkabı kutularına kulp takacaksınız.
sadece 2 ilde akşam üzeri çaylarımızı yudumlarken darbe yapacaksın, lideri tutuklayamayacaksın, toplamda 200-300 rütbeli harcayacaksın ,dışarda olan askerlerin olaydan haberleri bile olmayacak sonra buna darbe diyeceksiniz ha? kimse inanmadığı için köprülere,oralara,buralara isim verdiniz inandırmaya çalıştırdınız.. yemezler !
ak partiliyim' den sonrasını okumak istemedim..
entry açıp silmek de moda oldu.
Yanlız iyi trollük yapıyor yeni ergenler.
ben bu trollük denilen zanaatı psikolojik rahatsızlık olarak değerlendiriyorum;

şeklinde yorum yaptığım normal karşılama hadisesi.
Ben olsam ses kayıtlarının bağımsız kuruluşlar eliyle incelenmesini temin ederdim. 25 aralık değilse de 17 aralık için bu yapılabilir gerekirse mahkeme sürecine gidilebilirdi. Bu yapılmadı uyduruk raporlar alınıp darbe girişimi denildi.

Aksini düşünmüyorum darbe girişimi de dersiniz ama amaç hükümetin tasfiye edilmesi istifaya zorlanmasıydı yoksa temiz toplum arayışı falan söz konusu olmadı.

Çok ciddi iddialar varken bunları yargı yoluyla açıklığa kavuşturmak yerine üstü örtüldü. Şimdi neden böyle yapıldı diye sorsak bize söylenecekler şunlar.

iddiaların hepsi yalan tüm deliller düzmece. Polis savcı hakim üst mahkeme hepsi Fethullah Gülen'in emrinde olduğu için bizi yargılar mahkum ederlerdi.

Buraya kadar ben de aynı fikirdeyim. Yalnız madem öyle kayıtları inceletir suçsuz olduğunu kamu oyu nezdinde ispat eder halkın güvenini kazanırdın ama buna gerek duyulmadı ve bugünlere gelindi ki artık geri dönüş imkanı yok.