bugün

bakın şimdi ciddi yazacağım;

ülkenin hali ortada, insanlarımızın hali ortada, ekonomimizin hali ortada. elinizi vicdanınıza götürün ve 15 yıl öcnesine bi uzanın o tabloyu bi gözden geçirin. tamam ak parti eleştirilmez diye bir şey kimse demiyor, erdoğan bile yapıcı eleştirilerimize kulaklarını kapayacak değil. ama dediğim gibi haksız eleştiri değil "çözüm getiren" eleştiri gerekli ak partiye.

bu projen bi fikrin mi var? buyur yaz, insan gibi bi eleştirin mi var buyur yaz nedir derdin güzelce yaz. korkma kimse sana kızmaz dava da açmaz. yeter ki saygını koru, üslubunu koru. de ki ben ekonomide bi iyileşme görmüyorum ve kanıtlarını sun kim sana ne diyebilir?

amaaaa sen kalkar bel altı vurursan, insanların özel hayatlarına girmeye kalkarsan heh o zaman "ühühüh dava açıldı bana ühühü" diye zırlamayacaksın. bugün herhangi bir insana bile söylenmeyecek şeyleri ülkenin cumhurbaşkanına söylüyorsunuz. milyonlarca hakaret var kaç tanesi davalık oldu kaç tanesi duruyor? oran verebilir misin?

ak parti'yi mükemmelleştirmiyorum eksikleri vardır şudur budura girmiyorum muhakkak vardır. ama sen o eksikleri tamamlamak için savaş açarsan bu ülke daha iyi nasıl olacak? chp'li de olabilirsin hdp'li de ne var? ama gel güzelce derdini anlat. haksız mıyım yahu?

hakareti bugün babana yapsan baban seni evden atar kalkmışsın bi de neyse uzatmıyorum. meseleyi anladınız siz.