bugün

bir akp militanının çaresiz isyanı.
(#15871147) evet arkadaşlar, allah'ın sopası yok diye buna denir. hey büyük allah'ım sen nelere kadirsin.

gördüğünüz gibi arkadaş küfre giden bir ifadeye imza atmış. "(haşa) bizden iyi bilir" demek, "asla bizden iyi bilemez", "bizden iyi bilmesi mümkün değil" anlamına gelir. biz müslümanlar haşa kelimesini, allah adına küçük düşürücü birşey söylemek zorunda kaldığımız zaman kullanırız.

hey büyük allahım sen nelere kadirsin. allah cahillerin amellerini böyle suratlarına çarpar elhamdülillah.
akp'yi gözü dönmüşçesine öven ve savunan insandan daha şerefli olanlardır.
ak partiyi akrabaları tayyibi babası olarak gören kişilerden iyidir.
o kadar beğeniyorsan git birine karılık yap.
atatürk'e her fırsatta çamur atmaya çalışan orospu çocuklarından çok daha şereflidirler.
saldıranların şerefsiz olduğu kesinse muhtemelen kendi aralarında mesele yaşamışlardır. *
şerefsizliğin ucuzluğundan kolayca türeyen şerefsizlerdir.
akp'ye saldırana şerefsiz diyorsak peki akp'ye saldıranlara şerefsiz diyen, saygısız, seviyesiz bir şekilde saldıranlara ne deniyor benim türkçem yetmedi bir yardım edin la..
(bkz: amerikan çaputu)
başlıktaki mantık hataları; ak parti diye bişey yok, bir kere o akepe. ikincisi şerefsiz değil, onurlu olmalıdır. Düzelt ondan sonra entryleyelim.
Vatanını seveni geleceği düşünen ve beyinleri olan kişilerdir.
Adam führer demiş amk yaa, baba de daha güzel olur. Şerefsiz dediğin için değil, şerefsizi savunan beynini sikeyim ben.
bu başlığı açan silinmiyorsa ben bu moderasyonun adaletini tartışırım arkadaş.
elleri öpülesi, şerefliler.
ak partiyi yalayan şerefsizlerden daha şereflidirler.
eziklik içindedirler.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
metrobüsüne biner hastanesinde sıra beklemez ama hala 'tayyip' diye hitap eden şerefsizlerdir , soysuzlardır.
her ortamda illa ki bir tane vardır bunlardan. ve anında telef edilmesi gerekmektedir.