bugün

(bkz: şeref sizsiniz)
şerefli, asil insanlardır.
bir "ak parti yalakası olacağım diye şerefini satanlar" kadar "şerefsiz" değildirler.
ak partinin kıçını yalamak için fırsat kollayan kaypaklar kadar şerefsiz değillerdir.

şerefsiz görmek istiyorsanız aynaya bakın, kendinize merhaba deyin.
hazır şereften bahsetmişken:

--spoiler--
ama benim bi lafım vardır hatırlatırım:

cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybettim...
--spoiler--

yıllardır çeşitli kaynaklarda mevlana gibi kişilerin özlü sözü olarak geçen söze benim lafım demek ve üstüne şereften bahsetmek... şaka gibi. klasik akepeli davranışı*.
şerefin alasını taşıyodur onlar.
hayatının en şerefli işini yapmıştır.
şerefiz değil aksine şereflidir. ülkenin elden gittiğini gördüğü için tepki göstermiştir. her şeye koyun gibi tepkisiz kalmamış isyan etmişlerdir. haklılardır.
Kuvvetle muhtemelen "N. Doğan" benzeri bir edayla haykıran gencimizin önünü açın, t*şaklar etkisini göstermeye başlamış.
(bkz: şakşakçılık)
(bkz: goygoy nasıl yapılır)
şereflilerdir. şerefsiz kişi herkesi kendi gibi sanırmış der büyüklerimiz. başlığı eksi almak için açmışsın ama seni artılıcak şakirt dolu sözlük. karma için bu kadar düşmeyin evladım.
alınlarından öptüğüm kişilerdir. kurban olurum size ben.
şerefsizler siksin nananı cevabı verilebilir.
akp'ye küfrederek saldıranlar; doğaldırlar. içlerinden geldiği gibi konuşurlar. Kuşkusuz tasvip edilebilecek bir davranış değildir ama, gerçekleri de en kısa yoldan bu şekilde anlattığına inanan masum insan davranışlarıdır...

(bkz:
http://www.youtube.com/watch?v=ybS_zH-xJIA)
bayrağına, vatanına, kültürüne sahip haberdar insanlardır.
sırtı kaşınan yalaka partizanın haksız, tahrik edici ve aptalca hakaret sözüdür. iş bilmeyen, deneme yanılma yöntemleriyle ülkeyi yazboz tahtasına çeviren, ikinci sınıf yöneticilerle işi götürmeye çalışan, bir kriz çıkması halinde eli ayağına dolaşacak kadar deneyimsiz, bilgisiz ve basiretten yoksun, ama tezgahta bir numara bir partiyi eleştirmek insanları artık tatmin etmiyor. çünkü, kendisini dev aynasında gören sonradan görmelerin kulakları eleştirilere tıkalı. toplumun çeşitli kesimlerine sistematik bir şekilde saldıran bu partiye karşı nefretten kaynaklanan sözel saldırıları garipsememek gerekir. atalar sözüdür "ne ekersen onu biçersin" ve "rüzgar eken fırtına biçer". unutmayın bunu !
8 şehitten sonra teşekkür etmeleri mi gerekiyordu?
vatan haini koyunlar değillerdir. şerefe gelince ;onu bir şerefli ölçebilir ancak.
ak partiye oy veren şerefsizlerden daha bilinçlilerdir.
ülkede terör sıfır noktasındayken bebek katili orospu evladı apo neredeyse tamamen tecrit edilmişken bugünlerde gelinen noktaya isyan eden vatandaşa şerefsiz denmesini ifade eder.
bu insanlara şerefsiz diyenler tayyip erdoğan bir nevi peygamberdir, ona dokunmak bile ibadettir diyecek kadar zıvanadan çıkmıştır,siklememek gerekir.
entry referans haber linkleri:
http://www.cnnturk.com/20...ettir/623516.0/index.html

http://haber.gazetevatan...._peygamber/227822/9/Haber
ak partiyi savunan şerefsizlerden iyidir.
şerefsizin önde gidenidir.
bak şimdi, neden saldırıyorlar ki?
görsel
ak partiye saldiran serefsizler, bu ulkenin en haysiyetli, en musluman insanlaridir. bu partiye, yoneticilerine isyan edenlerin ne denli hakli olduklarini icinde bulundugumuz durum cok net aciklamaktadir.
(#15802288) verilen her şehide karşılık bir akpli cahilin canı.
dikkat! (bkz: sözlükte şerefölçer var)