bugün

evet efendim...

kitleleri peşinden sürükleyerek ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarıp orda sabitleyen ulu önder recep tayyip erdoğan ve din arkadaşlarının kurduğu adalet kalkınma partisi gibi vatansever partiye oy vermeyenlerin şu zor günlerde gelen şehit haberlerine üzülmesi durumudur. ben şahsi olarak düşündüğümde bu kişilerin gözyaşlarını kolpa buluyorum. çünkü bu ülkede istikrarı kim sağladı recep tayyip erdoğan, huzuru kim sağladı gene o, cepte kimin sayesinde para var gene tayyip erdoğan.

ee kusura bakmayın da kolpa gözyaşları dökeceğinize verin erken seçimde 400 milletvekili bu işi gene ulu önder recep tayyip erdoğan çözsün. neden çözemiyor çünkü bu çiftbaşlılık ülkeye zarar veriyor. ya zaten bunlar kim ki tayyip erdoğan dan iyi bilip düşünebilecek insanlar? kapasiteleri nedir ki erdoğan'ın kararlarına ve din arkadaşlarının koyduğu verdiği kararlara karışabilsin?

şahsen ben ak parti ye oy verdim içim de rahat çok şükür.
türkiye'nin yarısıdır veya yarısından biraz daha az kısmı. çeyrekten biraz fazla. bol soğanlı.
şimdi sen şaka yapıorsan komik, ciddiysen daha da komik.
geldi gene tipini sıktığım.
(bkz: hbbia)
o gotten partiye oy vermeyecek kadar vatan sever olduklari icin sehitlere uzulen insanlardir.
Şehitlere üzülüyo gibi yapıp ülkücülerin yanında bozkurt yapıp vazgeçmem akpden diyenleri bizzat tanıdığım için iki yüzlü akp ye oy vermem.
13 senedir iktidarda da ne yaptı bu güne kadar.
bi bak bakalım pkk ya yapılan geniş çaplı operasyonların kaç tanesi akp döneminde yapıldı.
13 senedir iktidarken yapmadığını şimdi oy verince mi yapcaktı güldürmeyin insanı.
eğer biraz vicdanınız varsa allah aşkına oturup düşünün akp pkk yı gerçekten bitirmek isteseydi bu güne kadar kaç kere bitirebilirdi bunun muhasebesini bi yapın.
aymazlıktır.
alakaya çay demle dediklerinden, ne koklatıyorlar bu kafaya arkadaş.
sanırım yazar bu başlıkta başarısız bir hiciv denemesi yapmış.
bence editleyip bunu açıklamalı.