bugün

evet arkadaşlar; bu ne utanmazlık bu ne aymazlıktır!!! sen hem ak partiye oy verme hem de metrobüsü kullan.

çok uzun zaman önce değil, daha dün öğle saatlerinde 4 durak öteye gitmek için metrobüse bindim. yanımda 50 yaşlarında göbekli, kırmızı oje ve kırmızı rujlu, sarı boyalı saçlı, biçimsiz ve kilolu vücuduna giydiği tayt ve hırkasıyla yanımda oturan, her halinden kemalist olduğunu belli eden bir gudube! pardon kadın vardı.

kadın yanında oturan m.k.atatürk dövmeli bir kızla hararetli bir biçimde konuşuyor ve sürekli ak partiyi kötülüyordu. öte yandan ak partili olduğu her halinden belli olan hanımefendi ve mide bulandırmayan bir çok güzel kız ve teyze ayakta gidiyordu.

bu nedir allah aşkına!!! ak partiye oy vermeyenler nasıl utanmadan, edepsizce metrobüsü kullanabiliyorlar anlayabilmiş değilim, bir de biz ak partililer ayakta giderken bunlar utanmadan, sıkılmadan oturarak gidiyorlar...
Bence ak partililer yediği kazığın acısını hissederek oraya oturamamışlardır.
haklı olunabilir aslında.
bak akp'ye oy vermedim.
imam hatiple hiç ilişkim olmayacak(çocuklarımında).
içki içiyorum.
3 çocuğum yok.
1 kere çocuk aldırma maceram var.
inancım çok farklı.
izmir'de yaşıyorum.

edit: zaten izmirde de metrobüs yok

sanırım ben bu ülkeyı haketmiyorum.
haklısın dicem sövücekler onun demiyorum ama haklısın.
Bu kadar şehit vebalinidi üstlenmeyecek olan kişilerdir ayrıca bunlar.
saçmalıktır. ülke hepimizin ülkesidir, hepimizin ortak malıdır metrobüsler, duraklar vb.
tek akp için değil hangi parti başa geçse bu durum değişmez ki.
Niye bizim paramızla yapılmadı mı bizim vergilermizle derim bende , ayrıca kullanmaya utanıyorum zaten 2 katı fiyatına yapıldığı için...
memleketi atatürk kurtardı chpyide o kurduysa. chp ye oy vermeyenlerde siktirsin gitsin ülkeden o zaman. sizin mantıgınızla böle yapmak lazım.
böle sacma mantıkmı olur. ibb diyelim mhpnin olsaydı onlarda metrobüsü yapardıki.
"bana harçlık vermeyen de anamı" diye devam eden önerme...
metrobüse binme bedelinin 3 lira olduğundan habersiz adam lafı. Fazlasıyla öüyor herkes bedelini.
troll olacağım ama önce türkçe öğrenmeliyim isimli hikayenin kahramanları tarafından ortaya atılan önerme. arap sen önerme b.kunu çıkarıyorsun.
o zaman bir anlaşma yapalım;
biz metrobüsleri kullanmayalım sizde o metrobüsleri tümünü alın.
bence çok adil bir anlaşma olur.
anlaşırız ama onlarda giydirdikleri vergileri geri verirlerse.. la arkadaş kimin parasıyla kime hava atılıyor diyeceğim ama metrobüs denen saçmalığın havasıda yok. sabah saatlerinde binin, dilinizi dışarı çıkartın, aynı anda 4 kişiyi yalamazsanız akbilinizi ben dolduracam la!
beynini kullanmayanlar başlık açabiliyorken bende metrobüsü kullanmadan mecidiyeköye gidebilirim sorun yok.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/175865/+
hem ak partiye oy verdim hem de vatanseverim diyenlerin olabileceği hatta olduğu bir ülkede ak partiye oy vermediği halde onların yaptığı metrobüsü kullananda olacaktır elbet.
"ayakta kalma yiğidim yarrrrrak var 5rli oturursan" diyeni çıkmamış akpli avam çığlığı.
laik Türk Cumhuriyeti'nde doğan yobazlar defolsun gitsin önermesiyle doğru orantılıdır.
Bence resmen saçmalık !!! Ne alakası var oy vermeyen metrobüse binmesin. Yakında metrobuslerı de satar gorursunuz Vatan'ı sattı adam konusdugun dusundugun seye bak ıste bu yuzden kaybedıyoruz goz boyama adam ısını gercekten ıyı yapıyor metrobus, hastaneler vb. once goz boyadı sonra afedersınız ama mılletı .... daha nedıyeyım.

NOT: Hiç bir partiyi desteklemiyorum.
(bkz: atatürk ü sevmeyenler ülkesinde yaşamasın)*
Hak verdigim sozdur. Sadece ak partililer binsin bu alete. Binmeden once de muslumanin biri frenleri bosaltsin. Boylece hepsi yok olup gitsin. Valla kusura bakmayin yani... Anlatiyoruz anlamiyorsunuz. Kafa degismiyor bir turlu. Sizin icinde, ulke icinde en hayirlisi bu.
Hak verdigim sozdur. Sadece ak partililer binsin bu alete. Binmeden once de muslumanin biri frenleri bosaltsin. Boylece hepsi yok olup gitsin. Valla kusura bakmayin yani... Anlatiyoruz anlamiyorsunuz. Kafa degismiyor bir turlu. Sizin icinde, ulke icinde en hayirlisi bu.
Dar beyniyle burda mücadele vermekten çekinmemesini arkadaşımın cehaletine veriyorum. Velevki arkadaşın asıl amacı kendini böyle bir platformda anlayacak birilerini bulmaya çalışacagını düşünmesi ve bu entryi girmesi aslında bir haykırış hayal gücüne ve cürretine hayran kaldım. Yeri gelmişken söyleyeyim çünkü burası yeri tek hücreli canlılara bile konuşma hakkı veren tek ülkeyiz sanırım.
Bırakın Ak Partiyi CHP yi MHP yi başımızda bu kadar dert tasa sıkıntı varken siz kıytırık bi metrobüs peşindesiniz.. Önce başımızdaki sorunları halledelim bir olalım birlik olalım bu bölücülüğü fitneciliği yok edelim ondan sonra her partinin kendi metrobüsü olsun siz onlara binin ama bu işi bi bırakın yav...
sanki akp ye oy vermeyenler vergi ödemiyor.

boşbakanınız kendi cebinden yaptırdı onları.

bu akp lilerin kaç tane yüzü var merak ediyorum. saymayı bıraktım artık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar