bugün

bu sıralar pek revaçta olan ancak sonuçları itibarı ile failini mundar eden durum. lakin bu tavır içindeki erotomani hastası olması muhtemel egosu şişik zatın senelerdir dönüp dönüp işini bilmez çavuş misali götünü avuçlaması tesadüf olmasa gerek.
hasılı kimseye tavsiye etmediğim bir davranış şekli. bakın çok zekiyim zannetmekle zeki olmak başka şeylerdir. o yüzden etrafınızdaki insanları ahmak, aptal, koyun, öngörüsüz olmakla suçlarken dikkatli olun zira çok ciddi biçimde bok yiyor olabilirsiniz bunları söylerken.
net ve basit bir ilke ile hareket edersek insan evladı olarak sanırım başımız ağrımaz. o da şudur;

aptal insan yoktur...
kendi kendilerini aşağıladıkları için gerek olmayan durumdur.
(bkz: erdoğan ın götünün kılıyım)
(bkz: akp üyeliği başbakan a nikahlanmaktır)
(bkz: başbakan ile evlenirdim)
Hoşuma gidiyor.
öteki %50'yi postal yalayıcı,kemoş vb. şeklinde aşağılamak gibi bir şeydir.akpliler!!!! dikkat edin bu ego şişkinliği ile bir yerinizi avuçlayabilirsiniz!!!
haklı olarak yapılan "eleştiridir".

http://www.youtube.com/watch?v=4t3koKjtpoE

gerçeği görmektende acizler.

http://www.youtube.com/wa...2c&list=RD4t3koKjtpoE
milyonlarca ak parti seçmenini 3 cümle içine hapsedecek çapta zekaların başvurduğu vasatlık göstergesi. ben de ak partiye oy verdim ama bu bahsi geçen cümlelerin hiçbirine katılmıyorum. neden benim görüşlerimi referans almıyorsunuz diye soruyorum.
maksat aşağılamak, maksat kötücüllük olduğu zaman malzeme bol bulunur. ben her seçmen kitlesinden absürd bir sürü örnek bulup buraya pasteleyebilirim. ancak bunlardan hiçbiri bahsi geçen fikrin referansı olmaz.
ak parti ülkede siyaset yapan tek partidir. pragmatiktir zaten olması gereken de budur.
Tayyip şaşırma sabrımızı taşırma diyebilmeleri en temel hakkı verir.
aptal insan olmasa aptal diye bir kelimenin var olması amaçsız olurdu ki, bu ülke aptallarla değil ahmaklarla doludur.
zordur!

göt kılı olduğunu kabullenen bir insana hangi küfür etki edebilir ki zaten kabullenmiş her şeyi...
sırf bu yüzden akpye oy verebileceğim eylemdir.
kedinin ciğer üzerine yaptığı güzellemelerdir.
ak partiden nefret ederim. eksiledim seni.