bugün

geçen gün sıkıntıdan bir dolaşayım dedim.
biraz dolaştıktan sonra anladım ki akp bu zekadan alıyor yüzde 47'yi.
gerçekten forumdaki muhabbetler tam anlamı ile korkunç.
oradaki yorum yapanların benim, senin gibi insan mı yoksa sıradan bir bot mu olduğu konusunda halen düşünmekteyim.

zira bir kaç örnek verecek olursak;
habervaktim'i protesto etmiş birisi.
ardındaki yorumlar inanılmaz.
birisi demiş ki; " ne yani çıplak kadın fotosu mu görmek isterdin. "
öteki; " ama işte baykalda şöyle yaptı, böyle oldu; hede hödö "
gibi inanılmaz yorumlar var.

açıkçası izah edecek kelime, cümle bulamıyorum.
daha fazla örnek vermek gerekir ama oradaki vehameti şu güzel sözlüğe akıtıp, kirletmemek lazım güzide sözlüğü.
zira hard mard diye diye sözlüğü boka çevirecek kadar epey bir ak insanımız mevcut vesselam.
kısacası sinir katsayınızı bozmak, şaka mı lan bu diyeceğiniz bolca zamanınız, lan ben nerdeyim diyerek sizde akıl tutulması yaşatacak anlar yaşamak istiyorsanız ortalama 20 dk. gezin, dolaşın.

yani işin özü birara, bir kreşin forumunda geziniyorum hissetim yorumları görünce.
hoş şu valiye " tükürürüm " diyen, sorgulayan, zeka parıltısı olan çocuklarımız bile daha elde, avuçta tutulur yorumlar yapar.
--spoiler--
zira bir kaç örnek verecek olursak;
habervaktim'i protesto etmiş birisi.
ardındaki yorumlar inanılmaz.
birisi demiş ki; " ne yani çıplak kadın fotosu mu görmek isterdin. "
öteki; " ama işte baykalda şöyle yaptı, böyle oldu; hede hödö "
gibi inanılmaz yorumlar var.

--spoiler--

evet sevgili sözlük hede hödöden ibarettir. okuduğumuz şeylerden birşey çıkaramazsak biz bunu hede hödö diye özetliyoruz ve yazar arkadaşları bilgilendiriyoruz.ha birde biz bu nacizane tespitte zeka pırıltısı aldık. *
trollerden yüksek olduğu kesindir.
akparti forumunda üye olanların, sözlükte olduğundan şüphe etmeme neden olmuş durumdur ayrıca.
birileri coşup gocunmuş zira.
klasik akparti gençliği olarak bok atma, saldırma gibi eylemler ile söz söyleyene kin kusma yönüne gitmişlerdir.
gerçek hayatta değiliz allahtan. anında evimde krokiler çıkar, cuntacı ve darbeci olurduk.

ha bir örnek daha vermek gerekirse.
akparti forumunda ülke için en büyük tehtitler nedir diye anket var.
ankette sıras ile;
mhp, chp, cuntacı diye yardırmışlar. * * * *
ha bi de başka bir ankette cumhuriyet halk partisi'ni gidip cumhuriyetçi * halk partisi yazmışlar.
büyük ihtimal chp'nin başkanı kim desen bilemeyeceklerdir.

bu tatlı su demokratları hem demokrasi der, hem çok seslilik der, hem özgürlük der ama muhalif sesler için, anketlerde tehlike statüsüne sokacak kadar harika, süper üstü zekaya sahiptirler.

büyük ihtimal demokrasiyi tramvay olarak görün tayyip hazretlerinin fotosunu foruma girerken gördükleri için oluyor bunlar.