bugün

bu başlığı ak partili olduğumdan açmıyorum. sadece bi gerçeği dile getirmek istiyorum. bu güne kadar nice ilerici! hükümetin yapmadığını ak parti yapmıştır ve 23 bin yasaklı kitabı serbest bırakmıştır. helal olsun. birileri hala kazmaca gericlik mavalları ata dursun sözde ilericilerin yasakladığı itaplar bugün basım onayı almıştır.

kim yasakladı derseniz tyabiki kemalist vesayetin bürokrasideki bitmez tükenmez statükosudur.
(bkz: ak partinin yasaklı kitapları serbest bırakması)
(bkz: çorum türkiye nin başkentidir)
akepe'nin zorunlu din eğitiminde ısrar etmesiyle çürütülen başlık. alevi vatandaşların taleplerini görmezden gelmesiyle ikinci defa çürütülen başlık. lan milyonlarca kez çürütürüm ben bu başlığı.*
http://www.memleketgundem...irakanlara-sok-haber.html

yaşasın hazreti tayip. az daha eğilirsek domaltıcak bizi efendimiz.
yaşadığı hayal dünyası alice'in harikalar diyarından bile daha ötede olan, bilinmeyen yerde yaşayan cahil-cühela söylemidir. yahu be güzel kardeşim kafanı bir ara zaman gazetesinden kaldır da, gerçek dünyayı gör. masum gazeteciler, sırf akp karşıtı oldukları için içeride değiller mi? sırf başbakan'ı protesto etti diye 4 üniversiteli içeri alınmadı mı? hangi basın yayın organı rahat rahat haber yapabiliyor? medya baronları bile, başbakan'ın hoşuna gitmeyen haberler yaptı diye astronomik oranda vergilere maruz kalmadılar mı? hangi birini sayayım, bıraksan daha da sayarım..

yettiniz artık.

(bkz: akp li kişilik bzukluğu)
kitapları yakarak kitap küllerini serbest bıraktığı yadsınamaz.
Türkiye'nin, basın özgürlüğünde 178 ülke arasında 138'inci olduğu gerçeğinin, tek başına tokatlayacağı partizan sıçmığı önerme.

http://www.cnnturk.com/20....sondan.kacinci/593725.0/
"istediğini, istediğin kadar düşün ama itaat et!" yada "Türkçe konuş, çok konuş." demenin bir başka yolu.
akp'li kardeşlerimizin rahatlıkla inandıkları, ben ve benim gibilerin nasıl inandıklarına inanamadığımız kafadan atmalardan bir tanesidir bu. nerede yaşıyorsunuz siz arkadaşım? ekşi sözlüğün bile başına neler geldi biliyormusunuz siz? hakikaten akıl ermiyor artık size, iq'den bağımsız olarak farklı bir formatta zeka sisteminiz var sizin. nesiniz abi siz, zihinsel kör falan mı?
yasaklı kitapları serbest bırakmak mı düşünce özgürlüğü? ağzını açan gazeteciyi, yazarı, askeri, öğrenciyi vesaireyi içeri atan hükümet mi düşünce özgürlüğü sağlayan? bırak düşünce özgürlüğünü, insanların özgür yaşamasına dahi engel olan zihniyete ve sizin zihniyetinize lanet olsun.