bugün

Bunu diyen evlilerin her gece sex yaptığına inanıyordur.
Saçmalık değil realitedir. Ne kadar kaçarsan kaç sonunda karşınıza çıkıverir. Hatta sadece aileler evleniyor olabilir bile. Aptallık etmeyin. Ben ettim.

Özellikle erkek ailesine dikkat. Kadının ailesi kötü olsa bile ayırmaz erkek ailesi iyi olsa bile kıskanır. Fark uçurum.

Canınızı kurtarın bu erkeklerden kardeşlerim.
Ailelerin birbiriyle olan anlaşmazlığının daha sonra eşlerin, aileleriyle olacak anlaşmazlığa dönüşmesi ve dolayısıyla da bu durumun evliliğinin içine edeceği gerçeğini bilmeyen kişi beyanı.
Eşler evlendiği vakit ailelerde birbirleriyle temsilen evlenirler. Ve eşler eşlerinin aileleriyle iyi geçinmek durumundadır.
Yoksa Omo bonom gozom sondon boşkosono gormuyorkoooo diye sevişen yeni evli çiftlerimizin o güzide evliliklerinin, o ponçik ilişkilerinin bir süre sonra annemle/annem hakkında, yada babam/ailem hakkında doğru konuş yoksa senin ağzına sıçarım ! kıvamındaki bir tartışmalar silsilesiyle cehennem hayatına dönmesi an meselesi olabiliyor.
Evliliği yeme içme sıçma pompa zanneden zerzevatları göstermiştir.

Edit: aileler evleniyor meselesi doğal olarak akrabalık ortaya çıktığı için sıkça karşılaşmak durumunda kalacaklar. O yüzden tatsız bir şey varsa ya da olması bekleniyorsa ortadan kaldırılması gerekir.
Ülkemizde ne yazık ki saçmalık değil, kocaman ve tatsız bir gerçektir.
Zaman zaman ne kadar direnirseniz direnin, üstesinden gelemediğiniz, evliliğin hallaç pamuğuna döndüğü, eşlerin şebelek gibi ortada kaldıkları, sağa sola çekiştirildikleri lanet bir gerçektir...
Öyle bir şey olmasaydı herkes sevdiğine kavuşurdu.

Malesef var böyle bir şey arkadaşlar. Mesela ben birini sevdim diyelim, o da beni seviyormuş gibi düşünelim. ailem bu kişi ve ailesiyle tanıştığında kafa yapılarının uyuşmadığını gördükleri takdirde müsaade etmezler evlenmeme çok yüksek ihtimal.

Velhasıl Sevmek de yetmiyor azizim.
iki kişilik bir olay gibi gözükse de değildir sen onun annesine anne diyecek kıvamda görüyor musun kendini yada o senin kardeşini sevebilecek mi bakalım, sonuçta zaman zaman görüşmek beraberce bir şeyler yapmak zorunda kalınacaktır bu anların eziyete dönüşmemesi için aile evliliği de şarttır bence aileler anlaşamadıktan sonra huzursuzluk o evin içine de girecektir hem eş hem aile evlilikte bir bütündür.