bugün

Ülkücü kimliğiyle tanınan ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez'in, gazinocular kralı olarak da bilinen fahrettin aslan'ın oğlu mehmet aslan'ın mhp istanbul il başkan yardımcısı olması yüzünden almış olduğu karardır.

http://www.ensonhaber.com...temiyorum-2015-03-07.html
bir kürt fa$isti olarak üzülmediğim tebrik ettiğim durum. son zamanlarda ahmet yenilmez hocayı takip ediyordum. mantıklı konu$uyordu. kaçınılmaz sondu bu. yine kaybeden ülkücüler olacaktır.
Ülkücü hareket kişilere bağimli gelişmediği için gidenin kaybedeceği istifadir.
bu adam da mı ülkücüymüş be... hayır yani bi ara hocaefendi'yle takılıyodu. sonra o taraf sıkıntıya girince iyice hükümet yalakalığı yapmaya başlamıştı. ülücü değil, daha çok menfaatçi gibi geldi. mhp iktidar olacak olsa falan ben eskiden ülkücüydüm diye yine çıkar ortaya.
kendisini tanımıyorum ama zamanında deli yürek dizisinde usta ustaaa diye gezdiği için gülümseyerek hatırladığım bir karakteri canlandırmıştır.

(bkz: doksanlar)
doğduğumdan beridir ülkücüyüm kendisinin ülkücü olduğunu bile yeni öğreniyorum. ben hep siyasal islamcılarla iç içe gördüm kendisini. ülkücü olarak anılmak istememesi ergen hezayanı gibidir. zaten sayısalcı olmayan öğrencinin 'tıp okumak istemiyorum' diye artislik yapması gibidir.
çomarın en önde flama sallayanı ne zaman ülkücü olmuş onu anlamadım. ben kendimi bildim bileli bu adam akp yalakası. ne ülküsü!
şu an dönebilir aslında.