bugün

"yeni kurulacak sınır güvenlik birliklerinde sarkık(ülkücü) bıyıklılar olmayacak" diyen hüseyin çelik'in,

ülkücü katili mahmut esat güven'in,

türkçülüğe karşıyım diyen tayyip erdoğan'ın partisinden milletvekili adayı olmuştur.

bizi geçelim. biz o kadar önemli değiliz. ahirette babasının yüzüne nasıl bakacak çok merak ediyorum.
babası mezarda bırak ters dönmeyi, taklalar atmıştır herhalde.

(bkz: hayırlı evlat)
[http://www.youtube.com/watch?v=RzWk6Xsu2e0 ]
babasının izinden gidip hoca efendiye en yakın partiden aday olmuştur .
az önce vekili olduğu akp'den istifa etmiştir. gerekçe ise "akp seçim beyannamesinde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Anayasası’ndan “Türk” adının çıkarılacağı" imiş! ee oğlum sen bunları yeni mi tanıdın kelaynak kılıklı?

http://odatv.com/n.php?n=...ili-isyan-etti-2905151200
kutalmamış şaşırmış.
parti ilgisiz davranmışmış ...

insanın babasının hatırasına hürmeti olur bari. yıllarca türkçülüğün tek savunanı olmuş adamın oğlu kürtçü islamcı işbirlikçilerinin partisinde.

"yazıklar olsun"
(bkz: alimden zalim doğar zalimden alim)

kendisi için en güzel tanım bu olsa gerek. Mahmut Esat Güven isimli ülkücü katiliyle aynı partiden vekil olmak kendisine nasıl hissettiriyor merak ediyorum. millet vekili seçildiği günden yana kendisinin mecliste sadece 2 kanun teklifinde imza atmak dışında hiçbir etkisi olmamış. mankenlerle ilişkileri dışında kendi ismini duymamışız. böyle bir adam babasının izinden nasıl gidebiliyor merak ediyorum. annesi bir zamanlar fethullah gülen'in savunuculuğunu yapıyordu devlet bahçeli'ye karşı. bacısı amerikan vatandaşı olabilmek için 40 takla atıyordu (malatyalı bir türkmenle evlenmiş kardeşi, her malatyalıyı kürt sanan atsızcıları ciddiye almayınız). şimdi hiçbirinin ortalıkta olmaması manidar değilmidir. bu millet elbette birgün akp'yi başından atabilecektir. işte o zaman nereye sığınacaksınız acaba merak ediyorum. ben size söyliyeyim mhp hariç her partide yer bulabilirsiniz bu döneklikle. soyismini ve kanını taşımanız rahmetli türkeş ile aynı yolda olduğunuzu göstermez.
şamıl tayyarla tuvalettekı kavgasının ardından akpden ıstıfa ettığı yönünde kesın olmayan duyumların geldığı vekıl.
Türkeş istifasını açıklarken “Seçim beyannamesinde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Anayasası’ndan “Türk” adının çıkarılacağı, “Başkanlık sistemi adı altında 92 yıllık devletimizin bölünerek, ‘federasyon ve özerk’ alanlara dönüştürüleceği tuzağını fark ettim” dedi. Türkeş’in istifasıyla AKP’nin Meclis’teki sandalye sayısı 311′e düştü.

(img:#779212)
Bekarım, yaparım tabii diye açıklaması var. Acı olan, AKP'li olup da bu herifin ramazanı ne olduğu belli bir kadınla denizde güreş yaparak geçirmesini illaki savunacak binlerce muhafazakar bulunmasıdır. Particiyiz ya hani, AKP li skiyorsa bir hayır vardır.
akp nin türkeşci mhplilerden oy alma politikasında en büyük rolü kapmış akp adayıdır. adamlar çalışıyor beyler.
An itibariyle halk tv'de mhpliler hdplileri niye yakmıyor demiştir. Emin çapa ve barış denen gözlüklü gayimsi elemanın önce south park sessizliği yaşayıp sonra tabi kimse kimseye saldırmasın diye toparlamaya çalışması komediydi.
eksi akp milletvekilidir.

"akp'de milli ve siyasi iklimin süratle bozulmaya yüz tuttuğunu gördükten sonra, bu partide görev yapmanın büyük bir manevi, milli ve vicdani vebal yükleyeceği inancına kanaat getirdiğim için istifa ediyorum."

http://www.milliyet.com.t...detay/2066414/default.htm
önca allah sonra yallahci dusunceden meclistedir. basbuguma yazik ulan.
adına ve babasına yakışmayan akapeli milletvekilidir.

kutalmış olmak öyle kolay değil. halkına zulüm yapan, emevici akapede kutalmış adında biri olamaz; olsa olsa "it almış" olur.