bugün

Daha doğrusu düşman görünüp gizli gizli dinleyen bir nesil yetişiyor. Yapmayın ya müzik evrenseldir. Adam kürt diye şarkılarını dinlememek nedir? Bu tamamen kafasızlıktır.
Ergenlik efenim aldırmayın.
https://www.youtube.com/watch?v=Rln_UdFDURc

ilgili şarkının 2.20 kısmından sonrası dinlenirse neden düşman yetiştiğimiz anlaşılacaktır , benim fiziken bulunduğum bir ortamda ahmet kaya şarkısı açılamaz , açanın da övenin de amına korum bunun için keyfine döverim dinime kitabıma.

madem o apo'yu özlüyor ben de mahmut yıldırım'ı özledim.
(bkz: sus lan kürt)

apo'yu özleyenlerle dost mu olacaktık bir de? siktirin gidin hakkari'nin mağaralarında yaşayın amk eşek zikicileri.
kürt olduğu için değil halis mulis pkklı olduğu için dinlenilmez ve sevilmez. olayı başka taraflara çekmenin lüzumu yok.
Rivayete bak arkadaş ya herif bildiğin kanlı canlı örgüt konseri yapıp biji diye çığırmış hala "rivayet" falan diyebiliyor yüzsüz.

Ayrıca Almanya da çıktığı tkp\ml konserlerini de biliyoruz 92 de 94 de yapmıştır bunları. Türkiye Cumhuriyetinin siyasi rejimine ve devletine karşı silahlı saldırı yapan bu örgütün konserlerine neden çıktı peki bu yavşak? Kardeşlik için mi?...

Mezardaki kemiğinin amk!
vallahi apo'yu özledik diye şarkı söylediğini iddia eden şeref yoksunu birini neden sevelim?
müzik evrenseldir tamam da bu herif müzik yapmıyor ki apoyu özledik, kürtüz bilmem ne diye saçmalıyor.
bir de bu herifi dinleyenler marjinal olduklarını falan düşünüyorlar ya en çok ona gülüyorum..
bir insanın, bebek katilini özleyen birini dinlemesi onunla aynı seviyede olduğunu gösterir.

başlatmayın sazınıza da türkünüze de..
klasik k*rt zırvası , ulan alenen teröre destek veren bir gavata neden düşman olmayayım.
Ahmet Kaya kimdir? Diye google'a yazan ve bir kaç yorumda okuduktan sonra hemen bir insan hakkında önyargı duvarı oluşturan nesildir. Bu insan tipi günlük hayatta da kendi menfaatleri dışında çalışanlara çamur atmada onları karalamada ustadır. Ahmet Kaya şudur böyledir demek istemiyorum ama sanatçı bir insan maddi ve manevi değerleri zadelemediği sürece sadece sanatıyla değerlendirilmelidir.
Apo denen maymun kılıklıyı özleyen bir vatan haini ni neden özleyim ki diye sordurur.
neden düşman olalım efendim.

osman öztunç, ali kınık, ozan arif, aşık sefai, esat kabaklı, ahmet şafak gibi yiğitleri dinlemek varken birde bu şahısa kızıp düşman olup vakit mi kaybedelim.

bize yakışmaz.