bugün

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a saldırdığı iddiasıyla gözaltına alınan şüphelilerden Kamuran Ergin, avukatların verdiği bilgiye göre saldırı için 100 bin TL teklif edildiğini iddia etti. Ayrıca bu şahis eylemi niçin kabul ettigini söyle açıklamıştır;"bu konuşma sırasında alkol ve uyuşturucunun etkisindeydim. Durumum kötü olduğu için ve sadece darp edeceğimiz için kabul ettim."

devlet böyle bir kişiyi, bir gazeteciyi susturması için tetikçi olarak görevlendiriyor. bu işi de paravan emekli özel harekâtçı polis memuru ayarlıyor. şimdi size soruyorum sayın yazarlar, devlet böyle kolpalardan mı medet umuyor? sonra bu çakallar kendilerini devletden üstün görmeye başlarlar. bunun benzer örnekleri t.c dosyasında mevcuttur. hiç bir demokratik ülkede devlet işini kolpalara vermez, tüm hür dünya ülkelerinde muhalif gazeteciler can korkusuyla yaşamazlar.
he işi gücü yok devlet sokaktan muhtelif bir vatandaşa kaldı o derece küçüldü yani. istese ahmet hakan'ı evinden aldırtırdı devlet. zira hakaretleri haddi hududu aşmıştı. fakat biz haddinden fazla sosyal bir devlet olduğumuz için bunlarada çoğunlukla göz yumduk.

sözcü, zaman, cumhuriyet, hürriyet ve bilumum gazeteleri okumaya devam et sen.
Devletin, saldırıyı yapana görev verdiği sırada yanında olan yazar.'görevlendiriyor' kelimesi ne demek? git bi elini yüzünü yıka, ondan sonra otur sözlüğün başına.devletin hiç işi yok bunu yapacak. Yiyenlere afiyet olsun.
sen bence aklını peynir ekmekle yemişsin. tabii senin gibilere göre sümeyye erdoğan'ın namusuna saldırmak meşru olur. ahmet hakan'a saldırıldı diye ortalığı ateşe verenler neden sümeyye erdoğan'a saldırırken çıkmadı? hani sizin insan haklarına, kadına verdiğiniz değer? hükümeti bununla suçlarken kendisinizi bir çek edin.

bu da o zaman chp ve malum bloğun yediği bir halt. çamur at izi kalsın sizi. fakat dikkat et bizim duvarlar saten boyalı, çamur tutmaz.