bugün

zordur vesselam bir ahmet çakar olmak. ve ahmet çakar olmak için de nice dikenli yollardan geçmek gerekir. nice tartışmadan dikenlere rağmen yara almadan çıkmak. severek izliyoruz ve hayal kuruyoruz.

+: ahmet çakar
-: öğretmeni

-ahmet ödevini yapmamışsın olm yine? bu ne sorumsuzluk?
+bi dakka bi dakka siz bana sorumsuz diyemezsiniz
-ahmet saçmalama olm. herkes ödevini yapıyor sen yapmıyorsun, üstelik ders de dinlemiyorsun. sürekli laf dalaşı içindesin arkadaşlarınla. seni disipline vericem
+bak eğitim camiasının duayeni sayın örtmenim
-bak hala konuşuyosun utanmadan.
+müsaade buyrun müsaade buyrun. gözlerimin içine bak örtmenim. eğer ki adamsan bak adam değilsin demiyorum şikayet edersin beni. disipline verirsin. burdan 70 milyona sölüyorum o disiplin kurulunu istifaya davet ediyorum. sen eyyamcısın hocam. 4/d'deki serhat'ı niye veremedin ödevini yapmadığı zaman disipline? neden çünkü o istanbul çocuğu. biz anadolu çocuğuyuz diye direk disiplin. yok böyle adalet. birazcık şerefin varsa bak şerefsizsin demiyorum istifa et örtmenlikten

(bkz: insan yedisinde neyse yetmişinde de odur)
(bkz: severek izliyoruz)
+shaq niye ağlıyorsun
-ya hocam amet bana basketçi diilsin dedi
+ya sen takma kafana onu. çekerim kulaklarını onun ben
a.ç: şimdi bi dakka bi dakka örtmenim. biiiiiiiiiir sen benim kulaklarımı çekemezsin ikiiiiiiii çekersen de bana bunun hesabını verirsin
+ ya evladım niye ağlatıyorsun arkadaşlarını. zaten geçen gün de raul'u ağlattın. adam değilsin demişsin
a.ç: müsaade buyrun müsaade buyrun eyy eğitim camiasının duayeni sayın örtmenim. ben ona adam değilsin demedim. adam olsaydın sınıf maçında gol atardın dedim.
+peki gerets naptı sana. çocuk hüngür hüngür ağlıyor tuvalette
a.ç: bakın örtmenim ben onu ağlatcak bişi sölemedim. sadece sen bende ikiyüzlü bir insan izlenimini bıraktın dedim. o kadar.
+peki ahmet. kaldın sınıfta.
a.ç: örtmenim varya sizi tanımasam ve örtmen olduğunuzu bilmesem ve sizi uzaktan görsem sizi ya isviçreli bir arkeolog ya da musevi bir tefeci sanardım .

ve sürer gider.
(bkz: ben bilmem peder zickler bilir)
mayo yerine bikini giymeye yeltenen bir tiptir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar