bugün

Kupamıisterimsporun yeni Başkanı olmuş. inşallah şu Beşiktaş artıklarını temizler takımından yakışmıyor. Evet.
Eski denizci.
Ali ağaoğluyla bir yakınlığı olmayan armatör.
Yeni ts. Başkanı.
trabzonun yeni başganıymış.

http://www.fanatik.com.tr...ani-ahmet-agaoglu-1363697
Ali Ağaoğlu'yla hiçbir akrabalık bağı olmayan Türkiye golf federasyonu başkanı ve Trabzonsporumuzun yeni başkanı ..
bir dönem gazeteciye kafa atmasıyla gündeme gelmiştir.
ne saçmalıyorsun gs trabzonspor maçı ile çanakkale savaşı nın ne alakası var ya?
istiklal marşından girip çanakkale zaferinden çıkmış başkan.

bariz sarhoş. sarhoşluk suç değil ama yerel basına konuşmuyorsun hafız. ne gerek var böyle şeylere?
https://s16.directupload....mages/190226/b526etqm.png
Bir memleket düşün ki içinden çıkan en aklı başında Ada'm bu olsun. GS maçından sonra yaptığı açıklamalar ayık kafayla yapılacak açıklamalar değildir. Çıkar hakemi eleştirirsin kendi takımı eleştirirsin rakibi eleştirirsin anlarım ama Çanakkale zaferi ne alaka ? Kurtuluş savaşı ne alaka ? 17 18 yaşında gençlerimiz diyorsun sende yabancı oynat ? Yasak mı sana ? Ama olmuyor peki neden ? GS yüzünden mi olmuyor ? Vaktinde aalak salak anlaşmalar yaptınız kulübü gırtlağa kadar borca battı bugün adam alacak paranız yok mecburen çoluk çocukla oynuyorsunuz. Bunu memleket meselesi yapmanın anlamı ne ? Yabancı sınırı çok mu iyi birşey ? Unutmakta bugün mağdur olmanın sebeplerinden birisinde yabancı sınırı rezaleti. Biraz düşünde konuş.
Sürekli mağdur olan başkan.
Galiba uefadan financial sicktir yediler.
Abdülkadir ömür’e gelen 16 milyon euro’luk teklife hayır demiş başkan. 25 milyon verseler vermem diyor. Yahu Avrupa’da doğru düzgün yoksun başarın yok durum ortada bu gençleri 40-50 bandında Türkiye’den satmak imkansız. Yazık edecek çocuklara. Evet.
iyice kafayı yemiş hamsi beyinli

tutmuş çapsız abdülkadir ömür ile mbappeyi falan karşılaştırıyor

neymiş abdülkadir 10 tane mbappeden değerliymis falan..

amk şark kurnazlari bir tane futbolcuları parladimi en az 30 milyona satmaya çalışıyor..
yosofo abdolo sotmom diyen çomar zekali hamsi..

hani yusufu satmazdi lille ocs parayı basınca aldı.

ulan laz değil mi parayı görünce babasını bile satar amk.
yaptığı açıklamayla yusuf'u taraftarın önüne atmış.
lan en son ne zaman 18 milyona oyuncu sattında halen lak lak ediyosun ya.
güzel kolpa yapıyor.
siyasete atılması gerek artık.

görsel
ilk gördüğüm günden bu yana 'samanyolu tv'de yorumculuk yapıyordu o yıllarda.' Huyum huyum huylandığım, kendi reklamını yapma ve adını duyurma heveslisi bir yönetici profilosu.

Sohbeti ballıdır, tatlıdır, lezzetlidir, kadayıflıdır, kendine çeker. Fekat alttan alta büyük adam olma arzusunu hissettirmiştir bana dünden bugüne değin sayın ağaoğlu.

Bakın kötü adamdır filan demiyorum. Ama efsane olma arzusuyla yanıp tutuşan bir insan olduğundan eminim. Başkanlık sürecinde çok övgü aldı. Ben bile yürüsün, yükselsin istedim. Evet bi efsane olma, gündemde yer kapma ve kaplama arzu ve hevesine sahip olsa da başganlığı boyunca görmezden gelebildim.

Keşke ünal hocayla şampiyon da olsaydılar. Ama ben bir gsli olarak bile biliyorum ve iyi takip ediyorum ki başarıdaki en büyük payeyi kendisine çıkartma heveslisi bir insan kendileri. Demin dediğim gibi günler ve hatta aylarca boyunca lezzetli lezzetli nasıl başarılı olduk'un muhabbetini yapardı.

Bence trabzon'un en büyük talihsizliği şu başkanlık koltuğuna oturan kişilere başkanlık ceketinin ya 10 beden büyük gelmesiydi... misal hacıosmanoğlu'na belki de 50 beden bol gelmiştir. Ya da ağaoğlu gibilerine ise 2-3 beden bol gelmesidir.

Sorun hep bence yönetici kadroda. Yoksa teknik ekipler bir şekilde bu zamana kadar trabzonu en azından ara sırada olsa şampiyon yapar ve zirve iddiasında tutardı.

Her neyse hocayı harcadı ama kendi ipini de çekmiş oldu bu sebeple.

Bi de sezon başı abdulkadir'i yurtdışından bir ekibe vermeyerek çocuğun da belki kariyerini çok olumsuz yönde etkilemiş oldu, ki bu konuda haksız da sayılmazdı. ama sakatlık çocuğu bence çok geriletecek. Yurt dışına gitse belki de herkes şuanda abdulkadir'den yeni messi diye bahsedecekti ve euro2020 ye belki de damga vuracaktı.

Ulan neyse bir şey demiyorum. Bu trabzon kadar şanssız kara büyülü bir takım daha görmedim bilmiyorum. Üzülüyorum sadece.
görsel
şovmenlik yolunda emin adımlarla ilerleyen,büyük kulüp başkanlığından dolayı karakterinde zayıflama görülen ts başkanıdır. obi mikel' neden attığı twiti silmesini istemiştir? çünkü başka yerlere şirin görünme kaygısı güdüyordur. sende bu hırs bu ihtiras varken bu trabzonspor yine şampiyon olamayacak. açık ve net.
Galatasaray borç batagindaymis diye sağda solda anirip duran çirkef başkan..

Ulan afedersinizde size ne galatasaray borcundan.

Siz galatasaraya ve fatih hocamiza laf atma haddini nereden alıyorsunuz.

Amk ziktir git Golf federasyonuna başkanlığında devam et

Futboldan anlamayan sadece para vererek iki hükümet desteği alarak olmuyor bu işler Ahmet Ağa.

Senin güttüğün koyun kadar Fatih Terim'in ziktigi çoban var..

Herkes haddini bilecek ulan..
taraftarını keklemek için acilen galatasaray üzerinden kurtuluş savaşı hikayesi patlatmalı.
öyle bir güldü ki, sanki dünyalar onun olmuş gibi. keyfi çok yerinde.
Adamdır adam.
Anadolu Ajansı: "Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu sahaya inerek Alanyaspor Kulübü çalışanlarına vurmaya kalkıştı. Jandarma ekipleri ve bazı yöneticilerin araya girmesiyle sakinleştirilen Ağaoğlu, sahadan uzaklaştırıldı."

görsel
görsel
Tipik 61 kolpacılığı.