bugün

inadım inat götüm iki kanat kişisi söylemidir. Yok amk illa polis suçlu. Başka yolu yok! biri de çıkıp demiyor ki ; be yavşak senin orada ne işin var?
polsilerin ölmesinden hükümet sorumludur.

ki 1 polis ölmüştür. o da 72 saat ayakta tutan başbakan yüzünden yorgunluktan düşmüştür.

aslına bakarsanız, herkesin ölmesinden başbakan sorumludur.

keza polis demek hükümetin kulu ve elçisi demek olduğundan bu başlıkta da polis, hükümet yerine kullanılabilir.
Sorumlu olan catida gezme kabiliyeti ulsn akreptir.

Acik ve net sorumlu odur.

Yoksa genc ahmet sutten cikmis ak kasiktir.
Adam bi başlık açmış aksi düşünceye cevap verip açıklama yapıyor.
(bkz: Sözlük formatı)
örgütçülerin ezberledikleri mal beyanlarındandır.

ahmet atakanın ölmesi sanki örgütçülerin çok umrunda. hatta malzeme çıktı diye seviniyor bile satılmış itler.

polise 10-15 metre yükseklikten devasa taşlar yağdır, her türlü lağım ağızlılıkla küfürleri salla sonra polisin hiçbir şey yapmadan o taşları yemesini bekle. bu kadar mal beyinlisiniz biliyoruz da, köpek soyu cepheci mezhepçi terör örgütlerinin reklamlarını neden yaparsınız. mossad boşuna örgütlemiyor sizi, biraz akıllı olun.
açık ve net iftiradır. hoş başlığı açanı görünce pek şaşırmadım. ishal olmuş bir ağızdan en fazla böyle iftira ve yalan çıkar. polis'in öldürdüğü yalanını ilk duyunca nasılda yavşamıştır bu pezevenk var ya... bir ölümünün arkasından şerefsizce siyaset yapmak sizin gibi acizlere yaraşır zaten.
Henüz türkçe konuşamayanların zoruna gitmiş gerçek.
postalcı sıçmığı.
he ya, polisten korktuğu için dama çıkıp üzerine logar kapağı fırlattı değil mi?
korkmasa ne yapacak acaba meraklar içerisindeyim.
yav he he.
ihsan elaçık terk söylemidir. yav he he deyip geçiniz.
bebelere koyan gerçek.

emniyetmi koruyormuş?

sizi kim korur peki ifşa ettikten sonra?

bu hükümeti ve cemaati seviyorum, insanlara zorla devrim yaptırabilecek her türlü troll donanıma sahipler.
kesinlikle yanlistir. suclu belediyedir. dustugu binanin catisi izinsiz ve kacak yapilmis.
Aslında bu konuda tam bir söz söylemek doğru olmaz. Ahmet atakanın o çatıya neden çıktığı, çıktıysa neden çatının ucuna kadar gelmesi gibi durumlar kafa karıştırıcıdr. Aynı zamanda kafasına gaz kapsülü çarpsa bile 5 kat yükseklikde ve çarpması için bariz bir şekilde uç kısımda olması lazım. Hem ahmet atakanın düşmeden önce gören fazla tanık da yok.

Edit: yapılan bu olayı polislerin aleyhine savunmuyorum. Ben sadece kafa karıştırcı soruları dile getirdim.
vekilime kaymak lazım.

yerinde olsam kaydırmazdım.

http://www.youtube.com/watch?v=kBf0bDy_3fE
damdan düşenin halini damdan düşen anlar atasözünü anlamamakta ısrar edenlerin ortak iddiasıdır. adam gökten polis aracının yan tarafına düşüyor bu da videosu, yok karanlıktı göremedim falan deme defalarca izle. vars suçlu ortaya çıksın, polis de babamın oğlu değil, rahmetli de.

http://www.sondakika.com/...-atakan-olayiyla-5044275/
her zaman olduğu gibi her boktan polis sorumludur, taş atan ayağı kayıp düşse de polis sorumludur, solcuları ana rahmine düşüren de polistir.
kendi ahmaklıklarını halka yüklemeyi adet eden sorumsuz solcuların, iktidar hırsı gözünü döndürmüş beyaz türklerin ve onların partisi chp'nin ve esad yanlısı vatan hainlerinin mesnetsiz iddiasıdır.
damdan düşen adamın bile onca görüntüye rağmen hala polis tarafından vuruldu denmesi hep aklıma bakara suresi 18. ayeti getirir.''onlar sağır, dilsiz ve kördürler artık dönemezler''.
allah bütün oyunları bozar.
ben sorumluyum lan. asın beni de kurtulsun bu memleket anasını satayım.

yeter be... bu liseliler rahatlayacaksa suçlu benim.
kesinlikle! sen çatılarda gezebilen, uçabilen akrep yap, sonrada masum ahmeti öldürsünler sorumlusu polistir.
tam olarak doğru olan söylemdir. sokakta neler olduğundan bihaber ve oturduğu yerden yorum yapan insanların zoruna giden bir gerçektir. sokaktakileri sokakta olmayanlara haksız göstermek için birşeyler söylemeleri gerekiyordu. nitekim başardılar. iki taraf arasında artık birleşmeyecek bir ayrım oluştu. bu çocuk hakkında polisi aklayacak veya başka şeylerle ilgili konuşmak ona haksızlıktır. acısı çok taze ailesine haksızlıktır. sokakta ne işin var diye soruyorlar. armutlu sanki süt liman biryerdi de ahmet ve diğer insanlar sokağa çıkınca kaos çıktı. baskı yüzünden, haksızlık yüzünden dışardalardı ve ahmet bunlardan korkmayacak kadar cesur ve onurluydu. tam akrebin oradan geçerken ahmetin düşmesi de tesadüftü zaten. çatıdaki şeyleri polise atmaya çalışmış diye iftira atan bile var. çatının şimdiki halini gösterdiler. paneller yerli yerinde duruyor. ayıptır gunahtır. 20 li yaşındaki çocuklara mezarı layık görenleri savunmak ayıptır. hadi diyelim bu olay şaibeli. son 4 ayda öldürülen 5 çocuğun ölümünde aklıyor mu bu yapılanları? hesabını sorarlar. gün gelir acı acı sorarlar. o zaman da biz ahmet in, ali nin, ethem in, medeni nin, abdullah ve mehmet in resimleriyle bakarız yüzünüze. unutmayın.