bugün

abazalıkta çağ atlamış bir abazanın günlüğüdür. örneği şu şekildedir:
xx.xx.xxxx 03:31 sayfa 3.14
"sevgili günlük! sana yine bir şeyler yazacam. yaracam seni. hahaha!
'hey bebek nasılsın? nasılda şehvetli bakıyorsun bana öyle. bu arada ne oldu seninkilere? sıhhatleri yerindedir umarım. ikizler diyorum. onlar nasıl?'
pardon yaa! tam sana yazacakken yani seni yaracakken -hahaha- aklıma dün gördüğüm aptal sarışın kız geldi de, bir ara hayallere daldım. onunla kendi kendime sohbet ediyormuşum meğer.
haa dur bakiim! ben ne anlatacaktım?
dün gece yine çok pis bi yağmur yağdı. ben yine erotik resimler koleksiyonumu incelerken birden birem şimşekler çaktı. çok korktum şerefsizim. hemen tv'yi kapattım. x kanallarıma zeval gelmesin.
hani korkmuştum yaa, işte ben bu korkuyu nasıl yeneyim derkene aklıma birden banyo yapmak geldi.
'ne alakası varsa artık' dedim kendi kendime. fakat sonra cevabı kendiliğimden buldum. hazır banyo sırasıyken bir 15x2+1 olayını yapayım dedim. ne yaptığımı anlamadın de mii? malum günlükte olsa her şey açık seçik yazılamıyor. işte yine 8x4-1 olayını yaparkene saat gece iki olmuş da haberim yokmuş. yine aklın karıştı de mii? aman! sen zaten aptalsın. aptal demişken, sen şimdi aptal sarışın kız olsaydın fena mı olurdu? seni yine günlük olarak kullanırdım:)))
bi de şu resmi çizmek istiyorum.
_________________________oooooo))))oooooo((((((___________________

_______________xxxxx________________xxxxxx_____________________

________________LLLLL_______________LLLL_____________________

nasıl? beğendin. dee mii? hahaha!
en mahrem yerlerinden öperim!
04:31"
"bu gün sokakta gezer iken çok süper bir turist kız gördüm. at gibidydi namussuzum. mini etek giymişti gavurun kızı. bir ara eğilse de ben de arkasından bi baksam diye düşündüm."
"yaa günlük bu mahalle baskısı ne kadar da kötü bi şeymiş meğer. nefret ediyorum ondan. düşünsene mesela bizim mahalle imamının kızı bildim bileli mini giyerdi. her şeyi cillop gibi ortada olurdu. ben de bizim ibne iso yla beraber hep onu izlerdik. gözlerimiz flaş işikları gibi açılırdı. şimdi tutmuş her tarafını örtmüş şerefsizim. çok üzüldüm çook. böyle antik yunan çağı gibi görüntüler bize yakışmıyor.
haa bu gün yine yeni bir arkadaşlık sitesine daha üye oldum. böylece site sayım 50 ye yaklaştı. hayırlısı olsun."
yeni şeklim ahanda burda:
_________________UUUUUUUHHHHHHHH_____________
____________OOOOOHHHHHH_______________
_______DI END________________ * )))))))))))))))))))
nasıl? güzel dii mi? aslında ben de ressam olabilirim. herkes gibi ben de nü çizebilirim. hahahah!!!
kısa ve öz bir günlüktür.

10.01.2008
bugün elizabeth ile birlikteydim.
11.01.2008
bugün yine elizabeth ile birlikteydim.
12.01.2008
elizabetleydim...
13.01.2008
elizabeth, elizabeth nereye kadar...
14.01.2008
elizabeth beni tatmin edemiyor artık.
sevgili gunluk,
Bugun bir hatun gordum cok fenaydı,
Cadır kent oldum ama allahtan palto kamufle etti.
her günün sonunda, "yine bi icraat yapamadım sevgili günlük" ile bitmesi muhtemel günlük.
sevgili gunluk yine erekte oldum .... o cildin nasıl ayrılmış öyle ikiye ...off loplarına bak gunluk... spormu yapıyosun cok taşsın gunluk..vs vs.
sevgiloooahhhhhhhhh *
"ne haber günlük? nasılsın? bu gün bir acayip görünüyorsun. yoksa adet günün mü geldi? hahaha!
bu gün work and travel diye bir şeyym duydum. işte bu şeyim isteyenleri amerikalara falan götürüyormuş. ben de gidip 'hollanda ya da gidiyor musunuz?' diye sordum. hani orda çok piyasa varmış da ondan sordum. ama gel gör ki adamlar beni az daha dövecekti. üstelik kendini bilmezler bana abaza dediler. bu tür insanlarda yaşıyormuş içimizde meğerimki."
not: bu gün şekil çizmeyeceğim.
"bu gün yazasım yok günlük. sen ne yaparsan yap."
12.09.1991

selam günlük. bugün ilkokula başladım. ayşe nin pembe renkli bir kalem traşı var. donunu gördüm. o da pembe. çok güldük.

15.11.1997

merhaba günlük. bugün bana çok acayip şeyler oldu. "mekanizma" ve "dalga" dedikleri önümdeki çıkıntı kendi kendine ileriye doğru uzamaya başladı. çok korktum. elimle indirmeye çalıştım. her indirmeye çalışışımda çok acayip bir duyguyla karşılaştım. 95 te ahmedin kalesine orta sahadan kola kutusu ile attığım golden beri hiç böyle bir duygu yaşamamıştım. muhteşem.

12.04.1999

selam günlük. ortya okuldayım fark etmişsindir. dalgayı kullanacak arazi arıyoruz.* ancak kızlar hemen kaçıyor. geçenlerde mehmedin kolunda fatmayı gördüm. orospu çocuğu nasıl da yapmış kızı. amına koduğumunun piçi. nasıl çakıyodur biliyor musun? ah ben olacaktım var ya.. neyse günlük.. bu sene son. lise sınavlarına giricem. lisede kızlar teklif ediyormuş. öyle diyorlar. hadi hayırlısı..

01.06.2001

merhaba günlük. boktan hayatımda yüzüme bir de sivilceler eklendi. doktor yağlı falan yeme diyor. yüzünle oynama diyor. ancak lise arkadaşlarım "az asıl lan öküz. yüzün patates tarlası gibi olmuş" dediler. bir tanesi "önce attır sonra yüzüne sür" dedi. denedim be günlük. allah belamı versin denedim.. iğrenç bişey. sivilceler daha da azdı şimdi.

bu arada o mehmed fatmayı bırakmış. buseye çakıyo şimdi it. liseye başladığımdan beri kızları bekliyorum. ilk gün bryentinlenip gittim sınıfa. hiçkimseyle tanışamadım. bir kızlar var var yaa... of be günlük off.. ağlatırım anasını satiim. bekliyorum ama gelmiyorlar. bir yanlış var. bugün kapıcı hamdi "bu kızlar güççüktür gurban, emma üniversitede veriyorlarmış" dedi. öss ye şimdiden çalışmaya başladım. hedeh ege. izmirin kızları güzel oluyorrhhşşş...

04.01.2006

egedeyim lan piç günlük. tıp ı kazandım hem de. bir avratklar var görsen ağlarsın. ama hayat işte. hala manitamız yok. mehmet piçi de endüstri yi kazanmış. leyla diye bir hatunla takılıyo. altında da peugeot 206 var ırızbı çocuğunun. içine atıp manitaları "starbaks" dedikleri bir yere götürüyo. oraya giden manitalar büyüleniyomuş, sonra veriyormuş.

yani anlayacağın üniversitede de kızlar vermiyormuş. teklif desen ı ı ıhhhh.. geçenlerde piç memo yu görmek için endüsytri mühendisliği bölümüne girdim. orda iki asistan konuşuyordu. sadullah diye biri sabancıda işe girmiş. her gün stajyerlere çakıyormuş. stajyerler veriyormuş günlük.. bu yaz en kral hastanedeyim. ağlatıcam.

07.07.2006

amıan koduğumunun orospu çocukları. yediler bitirdiler beni. göğüs hastalıkları hastanesindeyim. ebem sikiliyor. veremliler bölümüne vcerdiler beni. ağzım kapalı, yüzüm korumalı millete aşı yapıyorum. dün öğlen memo geldi. yanında tarık diye bir arkadaşı var. "akşama ruslarla dağ evine çıkıyoruz. rusları dağa kaldırdık olum öeeeehahahahaha" dediler. ağlamak istedim be günlük. tutamadım kendimi.

hastalardan bir tanesi düğün organizatörüymüş.. kına gecelerini falan ayarlıyormuş. "5 kına gecesinde 25 karıya çaktım amunagodiiminin" dedi. "abi emin misin bir yamuk olmasın?" dedim. "olur mu be yiğen. sabah kadar dance heyoo" dediği anda stajın bitmesini beklemeye başladım.

sabaha kadar dance.. sabaha kadar dance.. sabaha kadar dance... fıjjyykkt!
"merhaba günlük. bu gün çok heyecenlıyım. dün bizim ali ile konuştum. bizim bakkal nurinin kızı veriyormuş önüne gelene. hem de teklif falan etmek gerekmiyormuş. "bi görün yeter" dedi ali. "o senin peşine takılır kendiliğinden. o kadar azgın anlayacağın."
sevgili günlük,
sana sevgili diyerek abazan duygularımı köreltmeye çalışıyorum itiraf etmek gerekirse. evet sevgili hala bir gol atamadım, hep direk hep direk. pozisyon zenginligi bende, yakışıklılık bende, para bende, kültür bende... herşey bende habura koyayım, hatun dışında.
abazandım hiç bir şeyim yokken lakin kadın dergileri anketlerinden fırlamış gibi oldum hala hiç bir şeyim yok o yüzden agır abazan demeye başladılar bana günlük.
bir kere versen diyorum, abazanlık bitecek. yapar mısın günlüğüm? yapmazsın biliyorum, pis kaşar. hadi .iktir git!