bugün

yürek parçalayan bir haber.
şehitlerin naaşlarının parça bütünlüğü (nasıl yazılır) olmadığı için tabutları lehimleyip nakletmeyi düşünüyorlarmış.
bravo lan!!!
nasıl ödeyeceksiniz bu hesapları ahirette.
burada kimsenin sizden hesap soracağı yok.
umarım allah iki cihanda verir belanızı.

http://gundem.milliyet.co...efault.htm?ShowPageSkin=1

edit: ben parti adı falan yazmadım, ama adam biliyor kimleri kastettiğimi.
bu da bir gelişmedir.
insanın elini, dilini lehimlenmiş gibi hissettiren haber.

(bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
Bunu bile akp ye bağlayan hastalıklı beyinlerin bi an önce bi siktir olup girmesini diledigimiz olay. Bu ülkenin ve Vatanın hayrina olacaktır.
şehitlere her türlü insanlık dışı muameleyi reva gören bu zihniyete yazıklar olsun. o gencecik vatanseverlerin kemiklerini daha toprağın altına koymadan sızlattınız ya pes diyorum!
şehit cenazesini "az sonra" diye veren medyanın düşüncesizce ama kesinlikle bilinçli olarak verdiği bir haberdir,
ve malum şahısların ak partililere salyalar saçarak hakaret emesine sebep olmuştur, yav arkadaş, hükümeti sevmediğinizi hepimiz biliyoruz tamam,
ama bu gazeteler de biliyor, ve popülizm yaparak duymak istediğiniz şeyleri de çok iyi kullanıyorlar,
zannediyormusunuz bunu vatan millet hayrına olsun diye yapıyor bu medya, kesinlikle yanlış kişileri takip ediyorsunuz.
(bkz: sakin ol şampiyon)

--spoiler--
Şehitlerin beden bütünlüğünün olmaması nedeniyle, cenazelerin lehimlenerek kapatılmış tabut içerisinde defnedilmesinin düşünüldüğü öğrenildi.
--spoiler--

şimdi allah korusun, oğlunuzun şehid olduğunu düşünün. ve paramparça bir cesedi dna dan sonra cenaze olarak önünüzde bulduğunuzu. o tabutu açtığınızda oğlunuzun yüzünü son kez görmek isterken et ve organ parçaları gördüğünüzde ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir tramva yaşasanız daha mı iyi?

yok işte hemen hükümete sallayalım biz.

görsel
şu resme bile bakınca içiniz titriyor, tabutun içinde insanlar evlatlarını paramparça gördüklerinde yıllar boyu ne hisseder hiç düşündünüz mü?

yok.
ben insani açıdan bakmak istiyorum hala...

çocuklarının, ciğer parçalarının o halini görsün istememişlerdir diye avunuyorum...

ama bu kepazelik yüzünden bir allah'ın kulunun bile istifa etmemesine ise isyanım var...

azıcık da mı şerefiniz yoktu lan?

hepiniz mi menfaat karşılığı doğdunuz?
naaşların tamamı keçiören de bulunan adli tıp kurumun ayrıştırılmakta. evimizin çok yakınında bulunmasından dolayı oradaki insan kalabalığını ve neler olup bittiğini az çok duyar gibiyiz. her bir kemiğe dna testi uygulanıyor, organ diye bir şey yok. patlama tesiri 40 km lik bir çapta hissedilebilinen bir şiddette olduğu için, kemikleri birbirine bağlayan kaslar da yok. dna testleri ne yazık ki yanmış kemikler üzerinde yapılıyor.

aynı dna ya sahip kemikler gruplandırılıyor, sonra da ailelerden alınan dna lar ile karşılaştırılıyor. şu saatten sonra yapılması gerek en önemli şey, adli tıp çalışanlarının çok dikkatli olması ve o insanlardan geriye kalanları karıştırmaması.

lehimli tabut bir istek değil, gereklilik. çünkü kefene sarılabilecek bir şey yok!

allah yakınlarına büyük sabır versin.
(bkz: afyon patlaması meraklı bir er yüzünden oldu)
yürek burkan haberdir. allah hepsinin mekanını cennet etsin.

şimdi bunu bile akp'ye bağlayan angut gerizekalılar var ya. hah, onlardan biri benim.

ulan siz bizi kuş beyinli mi sanıyorsunuz? bu askerle problemi olan pzeuk turşusu değil miydi, genelkurmay başkanı bana bağlı, cart curt diyen. sonra bu (tövbe tövbe) değil miydi kuvvet komutanları istifa edince görevi kabul eden.

ırzına geçtiniz lan memleketin. sana bağlıysa al o genelkurmay başkanını görevden. hadi terörle mücadelede bıdığınız yemiyor. lan afyondan 25 şehit çıkaran genel kurmayı da... başımızı belaya sokmayın, kötü kötü konuşturmayın.

afyonda 25 vatan evladı, santim santim parçalanmışsa bunun hesabını kime soralım?

a) kılıçdaroğlu
b) bahçeli
c) bir takım medya
d) kafir sermayedarlar
e) kim beynini miktiğim kim bi söylesene.

ne oldu lan size böyle? niye böyle far görmüş tavşan gibi işliyor zihniniz? bir parça insanlık gururu yok mu içinizde? bir parça vicdan?

işgüzar komutan çalıştırmış, meraklı er de patlatmış deyip geçecek miyiz? 5 subay görevden alıp (yarın bir yerlere müşavir atarlar olur biter) meseleyi halledecek miyiz?

allah belanızı versin. santim santim uçun lan havaya. tabutunuzu kapatacak lehim bulamasınlar.